„DiArchy“ magijos teatro pasirodymas

„DiArchy“ magijos teatro pasirodymas

Tęsdamas savaitgalio renginių tradiciją šiuolaikinis prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama” šį savaitgalį vilniečius ir miesto svečius pakvies stebėti užburiančio magijos teatro „DiArchy” iliuzionistų pasirodymą. Geriausius savo triukus žadantis parodyti „DiArchy” šeštadienį pristatys specialią  programą „Magija Panoramoje”. Be to, šį penktadienį „Panoramos” lankytojai galės vėl suktis salsos ritmu ir mėgautis gyvos muzikos koncertais restoranuose.

 

Šeštadienį 15 val. prasidėsiantis „DiArchy” pasirodymas žiūrovus įtrauks į paslaptingą valandos trukmės magijos spektaklį. Gėrėtis kvapą gniaužiančiais triukais pakvies magai, kurie išgarsėjo savo ankstesniais pasirodymais – „Užsišaldę lede”, „Gyvi be oro” ar „Aklasis važiavimas”. Savo naujajame pasirodyme įspūdingus triukus pristatysiantys magai į savo spektaklį ketina įtraukti ir žiūrovus.

 

„Šio spektaklio metu neįmanoma paversime įmanoma – žmogus pasidalins per pusę, skraidys daiktai ir pinigai atsiras tiesiog iš oro. Žiūrovai galės įsitikinti, kad gravitacijos jėgos gali būti nugalėtos, o žmonės įgyti neregėtų galių”, – šypsojosi paslaptingoji „DiArchy” artistė Diana. Magijos teatro pasirodymas vyks prekybos ir laisvalaikio centro pirmajame aukšte.

DAUGIAU