Didysis romų ir draugų koncertas

Didysis romų ir draugų koncertas

Pastabos:
Didysis romų ir draugų koncertas
Šis tarptautinis gyvo garso šventinis koncertas – tai unikali dainos ir šokio fiesta, kurioje skambės populiariausi pasaulio kūriniai, atliekami lietuviškai, angliškai, čigoniškai ir rusiškai, akis džiugins uždegantys šokiai ir originalūs kostiumai. Renginį puoš spalvinga scenografija, įvairiaspalviai šviesos efektai, jausmingas Ištvano Kvik balsas ir jo svečių Ingos Valinskienės, Katažynos Zvonkuvienės, Vlado Kovaliovo, Aistės Pilvelytės, Rondo, Vytauto Šiškausko, Ellados ir kitų atlikėjų balsai, kurie dainuos ir čigonų, ir savo dainas.
Koncerte dalyvauja Tarptautinių konkursų laureatas, Lietuvoje gerai žinomas čigonų šou teatras „SARE ROMA”, Rytietiškų šokių studija “Sultana”, šokių studijos “Magnolija” ir “Venus”, Jungtinis ROYAL GIUNTER orkestras (Vokietija), atliekantis specialiai šiam koncertui parašytas populiarių dainų aranžuotes, atspindinčias ypatingą šios tautos muzikos pojūtį. Koncerte virtuozišką muzikantų grojimą papildys karštas dainininkų ir šokėjų temperamentas, kuris perteiks aistringą čigonų muzikos sielą.
Šis koncertas – tai nuostabus, gražius prisiminimus paliekantis vakaras su nevaržoma čigoniška ekspresija ir fantastiška nuotaika

Bilietus jus galite isigyti
ir maximos kasose.
kainos nuo 7 eur
Laukiame jusu musu sventei !!!

DAUGIAU