Didysis “X faktoriaus” šou

Didysis “X faktoriaus” šou

BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!
Facebook: TicketMarket.lt
***

Populiariausias televizijos projektas „X Faktorius” keliasi į Šiaulius! Tik vasario 10 d. Šiaulių arenoje skambės ketvirtojo sezono projekto finalininkų dainos. Įspūdinga scena, šokėjai, specialieji efektai – visai tai ir dar daugiau laukia šiauliečių ir miesto svečių.

Žiūrovams pasirodys visi šešiolika ketvirtojo sezono „X Faktoriaus” dalyvių. Scenoje jie atliks geriausius savo pasirodymus. Šiaulių arenos svečiams koncertuos Justės Arlauskaitės-Jazzu mokiniai: Mindaugas Avižienis, Deividas Valma, Algirdas Daumantas Ciūnys ir Paulius Drabulis. Marijaus Mikutavičiaus globojamos muzikos grupės taip pat žada surengti įspūdingą šou. Šiauliečius savo pasirodymais džiugins „Golden Age”, „Zeta Beat”, „Strėlės”, „Only Once”.

Balsingosios Sauliaus Prūsaičio mokinės renginio svečiams atliks daugiausiai pagyrų sulaukusias dainas. Specialaus „X Faktoriaus” koncerto metu scenoje dainuos Marija Grabštaitė, Ieva Voveryė, Paulina Paulauskaitė ir Iglė Bernotaitytė. Koncertas neįsivaizduojamas ir be Sauliaus Urbonavičiaus-Samo mokinių: Simonos Klusienės, Artūro Balandino, Andžio Grivos ir Edgaro Morkevičiaus.

Koncerto rengėjai žada – šou bus nepamirštamas. Dalyvių pasirodymus lydės įspūdingas apšvietimas, lazerių ir ugnies šou, kvapą gniaužiančios vizualizacijos, šokėjų pasirodymai. Renginį ves „X Faktoriaus” vedėjas Martynas Starkus.

Dovana žiūrovams – trečiojo sezono nugalėtojos Monikos Pundziūtės koncertas. Mergina scenoje atliks įspūdingiausius, žiūrovus ir teisėjus sužavėjusius „X Faktoriaus” pasirodymus. Atlikėja nekantrauja, kada galės susitikti su savo klausytojais ir pasidalinti tuo, ką turi gražiausio – savo dainomis.

„Šis koncertas – tai dovana žiūrovams, kurie aktyviai balsavo finalų metu. „X Faktoriaus” dalyviai žino, kad už žydrųjų ekranų juos palaiko dešimtys tūkstančių žmonių, tačiau akis į akį su jais nebuvo susitikę. Tai proga susitikti su tais, kurių nuomonė projekte yra pati svarbiausia. Šiauliai, mes atvykstame ir pažadame – šio koncerto jūs dar ilgai nepamiršite”, – žada „X Faktoriaus” prodiuseris ir teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

***
BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!
Facebook: TicketMarket.lt

 

DAUGIAU