Didžiausias žiemos sezono pasimatymas su “Ieskok.lt”

Didžiausias žiemos sezono pasimatymas su “Ieskok.lt”

Nesitraukiant žiemai, socialiai atsakingo portalo “Ieskok.lt”siurprizai taip pat nesibaigia. Virtualiame pasaulyje žmones vienijanti internetinė svetainė siūlo susitikti akis į akį. “Ieskok.lt” pristato didžiausią žiemos sezono pasimatymą “Grand Winter Meeting”. Kaip ir ankščiau, į stilingą klubą “Posh” vėl kviečiami portalo nariai ir visi mėgstantys susipažinti ir bendrauti.

   Šis didžiausias žiemos sezono pasimatymas yra tesinys karštų vakarėlių. Pernai vykusieji “Summer Meeting”, “Diamond Meeting” ir “Autumn Meeting” vakarėliai paliko gylią žymę “Posh” klubo istorijoje bei kiekvieno dalyvavusio atmintyje.

   Neatsiejami šių vakarėlių ciklo draugai, diskžokėjų komanda “Obsession”, šį žiemos sezono pasimatymą žada pažymėti dar kruopščiau. “Obsession” grojamų kūrinių spektras pagrinde susideda iš nuostabių house muzikos stiliaus perliukų. Žinoma, visų vakarėlių metu, kurie dažniausiai vyksta iki pat ryto, galima išgirsti nepakartojamų senų melodijų bei didžiausių šokių muzikos naujienų.

   Turime ilgą žiemą, turėsime ir ilgiausią žiemos sezono pasimatymą. Esate neabejingi žvilgsniams ir nenuleidžiate galvos žemyn? Mėgstate bendrauti ir puikiai įsilieti į šokių aikštelę? Susitikime “Grand Winter Meeting” vasario 20-tos dienos vakare ir “Posh” klube sutikim rytą.

Su club.lt kortele renginiui taikoma 50 % nuolaida.

DAUGIAU