Diskusija BENDRADARBIAVIMAS MIGRACIJOS KONTEKSTE

Diskusija BENDRADARBIAVIMAS MIGRACIJOS KONTEKSTE

Kviečiame į atviros erdvės diskusiją
“ĮGALINANTIS BENDRADARBIAVIMAS MIGRACIJOS KONTEKSTE”

 

2013 m. rugsėjo 12 d. 13.30,

Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2, Vilnius)

 

Migracijos reiškinys Lietuvoje išlieka labai aktualus. Dėl jos keliamų iššūkių visuomenėje neišvengiamai auga poreikis kurti ir vykdyti kompleksines prevencijos ir pagalbos programas vaikams, jaunimui ir išvykstančiųjų šeimoms.

 

Lietuvoje daugėja šeimų ir jaunų žmonių, gyvenančių per atstumą.

Permainos paliečia visą šeimą, tačiau jautriausiai į pokyčius šeimoje reaguoja vaikai, kurie dar negali patys savimi pasirūpinti nei fiziškai, nei emociškai. Taip pat  naujų iššūkių kelia įvairių jaunimo grupių mobilumas.  

 

Viešoji įstaiga “GEBU”, įgyvendindama Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos konfederacijos bendradarbiavimo programos projektą “Atotolio šeimų centro steigimas ir veiklos plėtra”, įsteigė psichologinės pagalbos centrą ir sukūrė psichologines konsultacines-ugdymo programas vaikams, tėvams ir globėjams.

 

Siekiant teikti ir gerinti kompleksines poreikius atitinkančias paslaugas migracijos kontekste, labai svarbus visų lygių bendradarbiavimas tarp institucijų bei organizacijų, dirbančių su vaikais, jaunimu, migracija ir mobilumu, šeimos gerovės užtikrinimu ir darnios visuomenės plėtra.

 

PROGRAMA

13.30-13.40 – Registracija

13.40-14.00 – GEBU veiklos ir Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos konfederacijos bendradarbiavimo programos projekto “Atotolio šeimų centro steigimas ir veiklos plėtra” pristatymas

14.00-14.30 – Diskusija temomis:

I – Mobilumo iššūkiai jaunimui ir jų aplinkai;

II – Vaikų socialinių ir emocinių įgūdžių ugdymas migracijos kontekste.

14.30-14.45 – Diskusijos rezultatų pristatymas

14.45-15.00 – Atviros diskusijų erdvės uždarymas prie kavos puodelio

Registracija ir daugiau informacijos www.gebu.lt

DAUGIAU