Djscene geriausi 2011

Djscene geriausi 2011

DJSCENE
GERIAUSI TOP 10
DJSCENE VILTYS TOP 5 

Vaizdas:Eddy Oss (Monophobia) 

Bene daugiausiai diskusijų sukėlusi Djscene.lt idėja per visą dekadą – didžėjų reitingas, kurį sudaro patys didžėjai ir glaudžiai su šia profesija susiję asmenys – grįžta. Balsai jau skaičiuojami, apdovanojimai kaldinami, o „Djscene geriausi 2011″ ceremonija vyks visą vasario 25-osios naktį. Keičiam lokaciją ir apglėbsim dvi „Havana Social Club” sales. 

Sistema nesikeičia, apdovanojimai plečiasi. Daugiau nei 100 didžėjų, prodiuserių, promoterių ir kitų scenos kūrėjų (balsuotojų sąrašą atnaujinome) mums atsiuntė asmeninius savo TOP 5 bei po vieną naujoko vardą kuris, jų nuomone, vertas „Djscene vilties” titulo. Tad topai šiemet bus jau du – „Djscene geriausi” ir „Djscene viltys”. Pirmajame, kaip ir praėjusiais metais, 50 vardų. Antrajame – gerokai mažiau. Vertinimo kriterijų suprasdami, kad vienareikšmiškų būti negali, neribojome, vieni atsižvelgė į muzikos parinkimą, kiti į techniką, treti gi – į bendravimą su publika ar asmeninį žavesį. 

Juodojoje „Havana Social Club” salėje vasario 25-ąją gros viršutinis „Djscene geriausi” TOP 10. Restorane – penkios „Djscene viltys”. Kas tai per asmenys, kokią muziką jie groja ir ar iš tiesų yra verti nominacijų – pamatysime tik gyvai. Daugiau informacijos apie renginį – jam artėjant. Ir nepamirškite, kad „Djscene geriausi” tik vienas iš daugelio būdų surikiuoti visaip gerus ir nusipelniusius artistus. Djscene.lt pasirinko šį.

Bilietų kainos:
Iki 24:00 – 10 Lt
Nuo 24:00 – 15 Lt    

DAUGIAU