free Dokumentinio filmo „Pakūta mano meilė“ pristatymas

Dokumentinio filmo „Pakūta mano meilė“ pristatymas

Spalio 23 d. 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks dokumentinio filmo „Pakūta mano meilė“ pristatymas. Renginyje dalyvaus: filmo režisierė Dalia Kanclerytė; Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro direktorė Aldona Kerpytė; filmo veikėja, Bernardinų socialinės pagalbos centro darbuotoja Janina Breineizerienė. Renginio metu vyks gerumo akcija, galėsite paaukoti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centrui.

Šiuo renginiu biblioteka pradeda trijų filmų retrospektyvą. Spalio, lapkričio ir gruodžio mėn. bus parodyti režisierės Dalios Kanclerytės sukurti filmai: „Pakūta mano meilė“, „Sugrįžimas“, „Trokštu gyventi“. Filmai sulaukė didelio susidomėjimo, jie buvo rodomi ne tik Lietuvoje, bet ir Kanadoje, Vokietijoje, Anglijoje, JAV, Belgijoje, Prancūzijoje.

Filmai, kurie bus parodyti, kviečia į susitaikymą, atsigręžti į gėrį, grožį, į save ir į savo artimą, moko priimti kančią, patikėti, kad kančia nesulaužo žmogaus, bet, priešingai, padeda jam dvasiškai augti, keistis, tobulėti.

Dokumentinis filmas „Pakūta mano meilė“ buvo sukurtas 2006 m., jis atskleidžia skaudžią mūsų gyvenimo žaizdą – priklausomybę nuo narkotikų. Renginio metu sužinosite, kaip pasikeitė filmo herojų gyvenimai, ką jie veikia po 13 metų. Janina Breineizerienė paliudys apie nueitą kelią į naują gyvenimą, įveiktą priklausomybės ligą ir viltį, kad net būdami pačiame dugne galime pakilti ir atgimti kitokiai būčiai.

DAUGIAU