Dokumentinio filmo „Silvana“ peržiūra

Dokumentinio filmo „Silvana“ peržiūra

Į Vasaros terasą vėl atkeliauja kinas!
Antrasis seansas – ypatingas, nes rugpjūčio 25 dieną, sekmadienį, rodom intriguojantį Mika Gustafson, Olivia Kastebring ir Christina Tsiobanelis dokumentinį filmą „Silvana“.

„Silvana“ – intymus susitikimas su unikalia švedų repere bei šiuolaikinio feminizmo ikona Silvana Imam. Silvana užvaldė Skandinaviją kaip audra su bekompromisiais pareiškimais prieš visas priespaudos formas, aštriais dainų žodžiais ir dėmesiu socialinėms problemos, taip įkūnydama jaunosios kartos balsą.

Jos visų dainų tekstai yra autobiografiški: jie apie seksualinę tapatybę, politiką ir imigrantės patirtį. Jos tėtis kilęs iš Sirijos, mama – iš Lietuvos. Pati Silvana į Švediją atvyko būdama vos kelerių. Save ji apibūdina kaip lesbietę, feministę ir antirasistinę panko reperę, o Švediją laiko šlykščia šalimi, kur konservatyvi visuomenė kupina ksenofobijos.

Praleiskim sekmadienį kartu ir pabūkim su užkrečiančia energija ir teisingomis mintimis trykštančia Silvanos Imam asmenybe.

18.30 atveriam vartus
21.00 Filmas „Silvana“

Bilieto kaina – 3 eur.

STALIUKŲ REZERVACIJOS
Priimamos likus ne vėliau kaip dviems savaitėms iki renginio telefonu +370 (694) 46 654, darbo dienomis 12:00 – 19:00.

Rezervacijos sąlygos:
– kaina – 10 € žmogui, bet ne mažiau kaip 40 € už stalą;
– visa ši suma gali būti išnaudojama bare gėrimams. Neišnaudotos sumos likutis nėra grąžinamas, o viršytas limitas apmokamas grynais/kortele;
– rezervacijos suma apmokama atvykus į Vasaros Terasą.

DAUGIAU