DOMINO teatras | komedija BUČIUOJU, OSKARAS | VILNIUS

DOMINO teatras | komedija BUČIUOJU, OSKARAS | VILNIUS

Vienos dalies lyrinė komedija

„Bučiuoju, Oskaras“
Pagal Eric-Emmanuel Schmitt „Oskaras ir ponia Rožė“

Režisierius: Cezaris Graužinis
Scenografas: Marius Jacovskis
Kostiumų dailininkas: Aleksandra Jacovskytė
Kompozitorius: Martynas Bialobžeskis
Vaidina: Julius Žalakevičius, Vytautas Kontrimas, Brigita Arsobaitė, Paulius Čizinauskas, Vilma Raubaitė, Jovita Balčiūnaitė.

Lyg pabučiuoti…

„Bučiuoju, Oskaras“ – istorija ir jaunam ir senam, ir besidžiaugiančiam ir liūdinčiam. Tai odė gyvenimo džiaugsmui ir vaiko dvasios stiprybei.

Tai spektaklis apie dešimtmetį berniuką, kurio gyvenimui pasukus visai nevaikiška linkme, kartu su juo patirsime mums visiems aktualius išgyvenimus ir prisiminimus – vaikystę, savo aštuonioliktąjį gimtadienį, antrąją ir trečiąją dešimtis, vidurinio amžiaus krizę ir, be abejo, senatvės rūpesčius. Tai bus pirmi mūsų kartai, pirmos meilės, pirmi šmaikštūs meilės nuotykiai, jausmai ir išgyvenimai. Kartu su Oskaru suprasime, ką reiškia pirmas pažinimas ir gyvenimo džiaugsmo atradimas – išmoksime kiekviena gyvenimo akimirka mėgautis su šypsena veide.

Svarbiausia – Oskaras išmokys mus, kad gyvenimas yra mirtina liga, tačiau visada smagi, jei moki ja džiaugtis, nenustoti šypsotis negandoms į akis ir neprarasti optimizmo. Po šio spektaklio visas pasaulis atsidurs jums po kojomis ir, tikime, jausitės „lyg pabučiuoti“.

Tarptautinio įvertinimo sulaukę kūrėjai

Režisierius Cezaris Graužinis savo kūrybiniame bagaže turi sukaupęs beveik 30 spektaklių, iš kurių – net trečdalis pasatyti užsienio teatruose.

Spektaklyje „Bučiuoju, Oskaras“ vaidina Auksinio Scenos Kryžiaus laureatai – “Cezario grupės” aktoriai. Visi aktoriai Lietuvos publikai gerai apžįstami iš tokių spektaklių, kaip “Užsisipyrėlės tramdymas”, “Arabiška naktis”, “Pasikėsinimai” ir “Lietuvos diena”.

Spektaklis pastatytas vieno populiariausių prancūzų rašytojo Eric-Emmanuel Shmitt apysakos „Oskaras ir ponia Rožė“ motyvais. Eric-Emmanuel Schmitt – garsus prancūzų rašytojas ir dramaturgas, kurio kūriniai išversti į 22 kalbas, o pjesės statomos 27 šalyse. 2000 m. už savo kūrybą E. E. Šmitas apdovanotas Prancūzų akademijos teatro premija.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino Teatras Facebook

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 20 minučių iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

– Studentams 10% (nuolaidai pritaikyti suveskite kodą ”studentas”)
– su Daily Card kortele 10% nuolaida 2 bilietams (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU