Donatas Montvydas | Palanga

Donatas Montvydas | Palanga

Jūra, pušys ir svajingas Donato Montvydo žvilgsnis… Visa tai ne sapnas, o realybė, kuri gali netrukus išsipildyti! Gegužės 18 d. Donatas Montvydas atvyksta į Palangą ir kviečia į itin jaukų akustinį vakarą Gradiali restorane Pineta.
Žinomiausius savo kūrinius Donatas atliks kartu su grupe (pianinas, akustinė gitara, perkusija), o jaukią atmosferą sukurti padės ne tik jo dainos, bet ir istorijos iš asmeninio gyvenimo! 
 

Papildoma informacija:

Jūsų patogumui išankstiniai užkandžių užsakymai tel.  +370 667 22 804

Gurmanų rinkinys / Gourmet set              20,- Eur

4 rūšių sūris, figų džemas, marinuotos alyvuogės su džiovintais pomidorais, graikiniai riešutai, vynuogės, krekeriai / 4 kind of cheese, fig jam, pickled olives with dry tomatoes, walnuts, grapes, crackers

Pineta rinkinys / Special Pineta set          19,- Eur

Keptos naminės duonos lazdelės, vytintos dešrelės, vytintos kiaulienos lazdelės, karšti bulvių traškučiai / Fried homemade bread sticks, dried sausages, dried pork sticks, hot potato chips

Brusketų rinkinys / Bruschetta set           12,- Eur

Serano kumpis, pomidorai su bazilikais / Serrano ham, tomatoes with basil

Mūsų marinuotų alyvuogių rinkinys           9,- Eur

Our pickled olives
 

Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

1

DAUGIAU