Donny Montell (Donatas Montvydas) akustinis koncertas

Donny Montell (Donatas Montvydas) akustinis koncertas

Stilius: acoustic/soul
Bilieto kaina: 25lt
Koncerto pradžia 20:00 val.
Gyvai:
Donatas Montvydas (vokalas)
… Marius Leskauskas (klavišiniai)
“Kurti, dainuoti, šokti – kol kas tai mano gyvenimo aistra, būdas emociškai išsikrauti, atsikvėpti nuo likusio pasaulio. Lieki tik tu ir muzikos garsai, kuriuose, priešingai negu racionaliame gyvenime, jautiesi saugus, laisvas, laimingas – tikrasis „aš”. Kiekvienas žmogus turi tai, kas savita, gražu, tik dauguma to net nebandome ieškoti. Iš prigimties esame kuo nors apdovanoti, tačiau viskas priklauso tik nuo mūsų, ar mes esam pasiruošę tai priimt. Manau, atėjo laikas.
Nemanau, kad esu ypatingas, tiesiog mano gyvenime yra žmonių, kurie mane įkvepia ne tik kaip muzikantai, kūrėjai, bet ir kaip asmenybės. Iš šių žmonių aš semiuosi stiprybės, idėjų bei palaikymo. Norėčiau bent dalelę palikti to, kiek jie yra palikę, tačiau tai ne dėl pripažinimo ar įvertinimų. Jei nors vienam pasaulio žmogui, įskaitant ir mane, savo kūryba teiksiu malonumo, tuomet norėčiau būti muzikos dalimi.” (Donatas Montvydas)
Donatas Montvydas gimė 1987 10 22 Vilniuje. Muzikinis D.Montvydo (Donny Montell) kelias prasidejo „Dainų Dainelėje”, kurioje tapo laureatu. Tolimesnis kelias vedė mokytis Balio Dvariono muzikos mokykloje… „Tai buvo laikas, kai supratau, kad muzika mane lydės visą gyvenimą…”
TV projektų „Lietuvos dainų dešimtukas” bei „Iššūkis žvaigždėms” nugalėtojas.
2008-iais D.Montvydas (Donny Montell) skynė laurus tarptautiniuose dainų konkursuose. Baltarusijoje vykusiame festivalio „Slavianskij bazar” konkurse, tarp 22 valstybių, D.Montvydas (Donny Montell) iškovojo pagrindinį prizą Grand Prix…Bandė savo jėgas ir Nacionalinėje „Eurovizijos” dainų atrankoje 2009 m. bei 2010 m., bet iki pergalės pritrūko labai nedaug. Toliau labai puikiai pasirodė LNK projekte „Žvaigždžių duetai”, kuriame savo balsu užbūrė tiek žiūrovus, tiek komisiją. Spėjo sudalyvauti ir TABAMI projekte, kuriame atliko MICHEAL JACKSON dainas. „Tai buvo viena iš išsipildžiusių mano svajonių, didžiojoje scenoje atlikti M.Jacksono dainas” – sakė D.Montvydas (Donny Montell). Dalyvauti šiame projekte man buvo didelis įvykis. Repetuodamas programą jaučiausi taip, lyg pats Michaelas iš aukštybių mane palaikytų. Žinoma, jaučiau ir didelę atsakomybę”, — neslepia D.Montvydas (Donny Montell), kurį galima vadinti šio projekto iniciatoriumi.
http://www.youtube.com/watch?v=XdGQwyzZ1Uk&feature=player_embedded

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496
[email protected]

DAUGIAU