„Donžuanas iš Lietuvos kaimo, arba Filosofijos daktaras”

„Donžuanas iš Lietuvos kaimo, arba Filosofijos daktaras”

Gegužės 6 d. (pirmadienį) 19 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai” (Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1)  Kazio Binkio teatro komedija Petro Vaičiūno pjesių ir publicistikos motyvais „Donžuanas iš Lietuvos kaimo, arba Filosofijos daktaras 2013″ (N-18).

Režisierius Rimantas Štaras.

Dailininkė Rimutė Skučienė.

Kostiumų autorė Joana Dainienė.

           Tenka girdėti priekaištų, kad mėgėjų kolektyvai imasi neįkandamos dramaturgijos, vengia lietuvių autorių. Nardyta po klasikos lobynus, bandyta prisijaukinti šiuolaikinius autorius. O jei teatro kolektyve dominuoja moterys, pageidaujančios širdį veriančių vaidmenų, o dramaturgai vis apie vyrų nuodėmes kuria ir fantazuoja?

Ankstesniuose teatro kolektyvo pastatymuose gvildentos moterų problemos. Šį kartą duoklė su kaupu bus grąžinta vyrams. Tai komedija apie filosofijos daktarą… tik iš Lietuvos kaimo. Aplink jį suksis įvairaus plauko mergelės ir „damutės”. Ir nors šimtmetis praėjo nuo Petro Vaičiūno  komedijų parašymo, meilės intrigos išlieka tos pačios…

Tikimasi, kad spektaklio herojus, filosofas ir lovelasas Jonelis (akt. Mantas Kernazickas) „susitupės”, patekęs doros ir veiklios moteriškės glėbin.

Įėjimas nemokamas!

DAUGIAU