“Dovilės papuošalų” vakaras

“Dovilės papuošalų” vakaras

Patinka gražūs, originalūs ir rankų darbo papuošalai? Mėgsti nešioti įvairius akmenukus? Tada tavęs laukia puiki proga apžiūrėti, pačiupinėti, pasigaminti arba įsigyti tau patinkantį papuošalą. “Dovilės papuošalai” kviečia tave apsilankyti linksmame vakare, kurio metu bus pristatomi rankų darbo papuošalai, pasakojama, kaip reikia dirbti su modelinu, bus suteikta galimybė pačiam susikurti papuošalą, kuris vietoje ir bus pagamintas. Taip pat Jūsų laukia loterija bei viktorina, kurių metu iš vis galite išlošti net iki 100 Lt dovanų čekį “Dovilės papuošalams”. Taip pat, viso renginio metu galėsite papuošalus įsigyti su nuolaida.
Registracija: https://spreadsheets.googl​e.com/spreadsheet/embedded​form?formkey=dHZZWGQ2Zmwyc​k8tbjlBNC0yR1NkbXc6MQ
Renginyje gali dalyvauti tik asmenys, sulaukę 21 metų amžiaus (renginio metu būtina turėti tai patvirtinantį tapatybės dokumentą).
Renginys vyks: 2011 rugpjūčio 3 d. (trečiadienį) nuo 19:30 val. Registracija nuo 19:00.
Renginio vieta: Sportinio pokerio klubas “Torro”, Antakalnio g. 37, Vilnius.

Laukiame Jūsų „Dovilės papuošalų” vakare. Atsiveskite ir draugus. Geras laikas ir gražūs papuošalai – garantuota! Kontaktinis asmuo: el. paštu tomas.n@torropoker.lt arba tel. +370 652 02363 (Tomas) Daugiau informacijos: http://www.facebook.com/event.php?eid=209599282422659

DAUGIAU