Druskininkų PUMA pusmaratonis

Druskininkų PUMA pusmaratonis

Paskutinį pavasario mėnesį sporto mylėtojus ir šiam užsiėmimui neabejingus žmones pakvies „Druskininkų Puma pusmaratonis”. Jau tradiciniu tampantis renginys Lietuvos kurorte vyks trečią kartą. Gegužės 6-ą dieną įvyksiančioje bėgimo šventėje bus daug smagių naujovių, skirtų ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams, aktyvioms šeimoms bei mažiesiems bėgikams.

Trasa
Šio pusės maratono bėgimo startas ir finišas bus Druskininkų mieste – Čiurlionio 59. Toliau trasa drieksis vienu gražiausių Lietuvos mišku – Druskininkų nacionalinio parko mišku, palei dydžiausią Lietuvos upę – Nemuną ir Druskininkų ežerus. Norintiems įveikti pusės maratono nuotolį reiks įveikti – 3 ratus.

Rungtys ir laikas
11.00 – pusmaratonio; pusė maratono estafetės; 11 km – smscredit.lt taurė bėgimo bei Nordic Walking rungtys;
14.00 – 1,7 km bėgimas;
14.15 – 5 km bėgimas, Nordic Walking

Dalyvių amžius
Pusės maratono rungtyje gali dalyvauti ne jaunesni nei 18 metų dalyviai, estafetės rungtyje ne jaunesni nei 16 metų dalyviai, 1,7 km rungtyje – ne vyresni nei 12 metų, 5 km rungtyje apribojimų nėra.

Numerių atsiėmimas
Varžybų dalyvių numerius bus galima atsiimti gegužės 4 d. Vilniuje Žemaitės g. 6 nuo 16.00 iki 19.00 val.(lengvosios atletikos maniežas). Gegužės 5 d. Čiurlionio 59, nuo 16.00 iki 20.00 val. o pusmaratonio rungties dalyviai nuo 18.00 val. galės sudalyvauti ir „Pasta party”.
Varžybų dieną numerius bus galima atsiimti starto vietoje nuo 8.00 val. iki 9.00 val.

Suvenyrai
300 dalyvių užsiregistravusių į pusmaratonio rungtį bus įteikti specialus šių varžybų bėgimo PUMA marškinėliai. Taip pat visų rungčių dalyviai pasiekę finišą gaus specialius varžybų dalyvių medalius.

Šiandieniniai Druskininkai – modernus, savitas tarptautinis kurortas, teikiantis aukštos kokybės sveikatinimo, rekreacijos ir turizmo paslaugas, garsėjantis giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis, sparčiai besivystančia turizmo paslaugų infrastruktūra.
Kurortas turtingas įvairios mineralizacijos vandenimis, savo chemine sudėtimi panašiais į žinomus Europos mineralinius vandenis bei gydomojo durpinio purvo telkinius. Dėl Druskininkus supančių pušynų, daugybės vandens telkinių oras čia labai švarus. Šiuo metu kurorte veikia atnaujinta Druskininkų gydykla ir 7 sanatorijos, 16 viešbučių nuo 2 iki 4 žvaigždučių, 11 svečių namų, 16 kaimo turizmo sodybų ir SPA kompleksai.
Žurnalo “Newsweek” paskelbtame dešimties geriausių kurortų, į kuriuos verta nuvykti, sąraše Druskininkai paminėti kaip vienas iš geriausių Europoje kurortų.

Pilna informacija ir registracija į renginį www.druskininku-pusmaratonis.lt .

DAUGIAU