Dulkių spindesys

Dulkių spindesys

DULKIŲ SPINDESYS

2 dalių šokio spektaklis
Libreto autoriai ir choreografai Dainius Bervingis ir Gintaras Visockis
Kompozitorius – Linas Adomaitis
Scenografė ir kostiumų dailininkė Marija Rubavičiūtė

PREMJERA – 2010 m. lapkričio 12 d.

Spektaklio idėja kilo puikiai šokio gerbėjams žinomiems Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto trupės artistams, kurie daugiausiai populiarumo įgijo kaip stepo grupės Funny Beat nariai, tai Dainius Bervingis (baleto trupės vadovas) ir Gintaras Visockis, jie yra libreto autoriai bei choreografai. 
Į pagalbą vaikinai pasikvietė puikiai net ir akademinės muzikos visuomenei pažįstamą kompozitorių, dainininką, prodiuserį Liną Adomaitį, scenografiją ir kostiumus spektakliui sukūrė dailininkė Marija Rubavičiūtė. 
Savo šokio kūrinį menininkai pavadino DULKIŲ SPINDESYS, juo teigdami, kad svarbiausia žmogui visada yra meilė, net jei ji gimsta šiam jausmui iš esmės svetimoje ir netgi jį niekinančioje aplinkoje. 

Vaidmenis spektaklyje šoka teatro baleto trupės artistai, o negausų jų būrį papildo puikia scenine plastika ir aktoriniu įdirbiu išsiskiriantys teatro choro dainininkai. 
Spektaklio choreografinės stilistikos įvairovę liudija pakviesti spektaklyje dalyvauti skirtingų šokio meno krypčių meistrai – klasikas Nerijus Juška ir sportinių šokių šokėjas Saulius Skambinas.

DAUGIAU