Dvasinis kvėpavimas ir OM Meditacija

Dvasinis kvėpavimas ir OM Meditacija

Šios kvėpavimo sesijos metu susivienija meditacija ir dvasinis kvėpavimas. Sesiją pradėsime nuo 30 min. OM meditacijos, kurios metu nuraminsime protą, mintis, pereisime į vidinę tylą, išjausime savo kūną.

Dvasiniam kvėpavimui ir meditacijai jokio fizinio pasiruošimo nereikia. Čia gali dalyvauti tiek jaunas, tiek senas. Viskas, ko jums tereikia – ateiti ir būti.

Dvasinis kvėpavimas

Po meditacijos vieną valandą skirsime dvasinio kvėpavimo sesijai, kurios metu nersime gilyn per kūną ir įkvėpimą į dvasios grožį ir didumą. Nurimus protui, emocijoms ir kūnui, palengva persikelsime į dvasinio kvėpavimo sesiją.

Dvasinis kvėpavimas didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo. Svarbiausia – teikia gyvybinės energijos, nes harmonizuoja jos tekėjimą energiniais kanalais. Padeda atstatyti ryšį su savo siela, girdėti ją, gyventi prasmingą gyvenimą, kurti, džiaugtis, mylėti ir būti laimingiems.

Praktikuojant dvasinį/ sąmoningą kvėpavimą ilgainiui pradedame geriau save realizuoti, „pažadiname” prigimtinius gabumus, pataisome santykius su artimaisiais, atsikratome įvairių baimių ir nerimo, suvokiame emocines ir dvasines ligų priežastis.

Jei norime būti sveiki, laimingi, aktyvūs, jei rūpinamės savo augimu ir tobulėjimu, jei esame ieškotojai ir tiesiog tyrinėjame gyvenimą, tuomet turėtume pažinti kvėpavimo jėgą ir galimybes. Išmokti valdyti jį, suvokti ir sąmoningai kurti savo realybę.

Vietų skaičius ribotas. Kaina – 10 e.

Registracija būtina: el. paštu [email protected] arba tel. nr. 8670 61933. www.bodhi.lt

DAUGIAU