Dviračiais po Raseinių krašto saugomas teritorijas

Dviračiais po Raseinių krašto saugomas teritorijas

Gegužės 25 dieną kviečiame aktyvius dviratininkus į žygį po Jūkainių geomorfologinį ir Pašešuvio kraštovaizdžio draustinius. 20 km žygis skirtas ne tik susipažinti su Raseinių krašto saugomomis teritorijomis, jose esančiomis gamtos ir kultūros vertybėmis, bet ir aktyviai, sveikai praleisti laiką, nes 2013-ieji – Sveikatingumo metai.

Būtina žygio priemonė – tvarkingas dviratis. Žygio metu technine pagalba rūpinasi kiekvienas dalyvis. Ne visur veiks mobilusis ryšys.

Renkamės 10 val. Jūkainių pažintiniame – rekreaciniame take (Viduklės sen., Raseinių r. sav.) esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.
Maršrutas driekiasi daugiausia lauko keliukais, vietomis bekele, įveikiant šaltiniuotas vietas, Šešuvies šlaitus, todėl žygeiviai turi pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne. Žygio metu trumpos pertraukėlės jėgoms papildyti pagal poreikį, bendru susitarimu. Numatoma žygio trukmė 4 – 5 val.
Žygį baigsime apie 16 val. Stovyklavietėje prie laužo pasidalinsime patirtais įspūdžiais.

Prašome žygeivius registruotis telefonais 8-614-25095, 8-428-70330 arba el. paštu [email protected].

Kaip atvykti. Žemaičių plente ties Viduklės miesteliu pastatytas rudas kelio ženklas ,,Jūkainių pažintinis – rekreacinis takas”. Važiuoti nurodyta kryptimi apie 2 km iki miško. Pamiškėje pastatyta medinė skulptūra nukreips Jus į Jūkainių pažintinį – rekreacinį taką.

Daugiau informacijos: www.dubysa.info

DAUGIAU