Džiazas: Retired Musicians Social Club trio

Džiazas: Retired Musicians Social Club trio

“Retired Musicians Social Club” trio (RMSC Trio)
Gediminas Stankevičius – mušamieji
Linas Karaliūnas – klavišiniai
Gediminas Svilas – kontrabosas

RMSC trio – tai trys žmonės, trys charakteriai, trys filosofijos, trys muzikinės pažiūros, susijungusios į vieną. Kiekvienas trio narys gyvą džiazo improvizacijos tėkmę gali pasukti į pačią netikėčiausią pusę, todėl kiekvienas atliekamas kūrinys yra tarsi kelionė, kurios posūkių neįmanoma iš anksto nuspėti nei klausytojams, nei patiems atlikėjams.
“Džiazas nėra paprasta muzika, kurią gali groti bet kas ir bet kaip. Mes nesekame niekieno pėdomis ir neturime mus vedančių autoritetų, tačiau į meną žiūrime atsakingai, visą savo gyvavimo laiką kuriame mokymosi metodiką, ir tuo pačiu esame mokymosi procese. Lietuvoje nėra vieningos džiazo mokymosi krypties, todėl šiuolaikinėms technologijoms padedant, informaciją “gaudome” tiesiai iš pačių džiazo grandų. Bandome suprasti tai, ką supranta jie, ir šias žinias pritaikyti muzikuojant,” – vieningai teigia RMSC kolektyvas.
Kolektyvo nariai yra pasirodę festivaliuose “Birštonas Jazz”, “Vilnius Mama Jazz”, “Vilnius Jazz Young Power”, “Elektrėnai Jazz Jaunystė”, “L’viv international literary festival”, “Nida Jazz”, “Mondopolitani Art Fest” ir daugelyje kitų tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.
Muzika: https://www.youtube.com/watch?v=EOI0yMAyaMU
Koncertą dovanoja gyvos muzikos klubas “Artistai” |Šv.Kazimiero 3, Vilnius |Staliukų rezervacija tel. 8 5 212 12 68 | [email protected]    

DAUGIAU