“Džiazo dienos Tauragėje” Jam session

“Džiazo dienos Tauragėje” Jam session

“Gin’Gas laiko veltui neleidžia, kas Kinijoje tobulina pučiamųjų įgūdžius kitais instrumentais, kas turi mokslo metų pabaigą, kas Europą maišo, kuri suvalgo visą laisvą laiką, o kur dar visi Lietuvos ir aplinkinių šalių festivaliai, kuriuos taip ir bandoma aplankyti. Mes aktyviai dirbame ir su funk ilsimės, nešdami gėrį, meilę ir muziką žmonėms. Tokia tikrai gyvai grojančių muzikantų misija… Kas neklauso funk’o, tas neturi pulso 🙂 “,- sako grupės lyderis Remigijus Ruokis.

Lietuvos funk muzikos pradininkai, grupė Gin’Gas, vienokia ar kitokia sudėtimi muzikuoja jau daugiau kaip 25 metus. Šiuo metu pagrindinėje grupės sudėtyje yra net 11 muzikantų iš visos Lietuvos, kurioje susivienijo soul muzikos atlikėjai iš Šiaulių, Vilniaus, Klaipėdos ir Panevėžio.

„Klausytis Remigijaus Ruokio kuriamos muzikos, tai tas pats, kas žiūrėti žiauriai talentingo ir visapusiškai kūrybingo režisieriaus filmus. Čia yra ir meilės, ir erotikos, ir filosofijos, ir politikos, ironijos, sarkazmo, naivumo, leidžiančio patikėti, kad esi gudresnis už režisierių… Žodžiu, aš šitos muzikos klausausi, kad pati sau atrodyčiau protingesnė ir kad išsivalyčiau nuo popso toksinų“, – teigia žurnalistė, rašytoja ir tapytoja Ligita Juknevičiūtė.

Jai pritaria ir žurnalistė Kristina Čepukaitytė: „Gin’Gas publika, gerbėjai yra įdėmūs, mąstantys, kūrybingi žmonės, mokantys įsiklausyti ir suprasti tą gausybę slengo, pokštų, įžvalgų ir skolinių. Žino, kad ne jo vieno mąstymas – nebanalus labirintas. Savotiški lietuviški “Pink Floyd”. Kita vertus, atmetus tekstą, lieka muzika. Kokybiška, nesintetinė, atliekama geriausių šių laikų muzikantų. Ir tokia pagaunanti, kelianti ūpą, jog veikia net geriau, nei kava“, – sako ji.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=fsbiwBH7ugE

Liepos 13 d. / 22:00 / penktadienis
Restorane „Banga“
Jūsų patogumui siūlome staliukus rezervuotis tel. 8 (650) 4777
Bilietai parduodami prieš renginį

DAUGIAU