free Džiazo koncertas “Estonian sketches”

Džiazo koncertas “Estonian sketches”

“Estonian sketches” – gardus kąsnis džiazo gurmanams

Vasario 20 dieną, 19 valandą Šv. Kotrynos bažnyčios skliautus užlies džiazo bangos. Tai tikra dovana improvizacinės muzikos gerbėjams- susitikimas su Raivo Tafenau kvintetu, kuris privers pasileisti į nenuilstantį džiazo ritmą.

Kvintetą sudaro jauni estų muzikantai, kurie džiazo išsilavinimą įgyjo užsienyje ir pats Raivo Tafenau, kuris jau yra tapęs Estijos džiazo legenda. Ansamblis atlieka originalią muziką su groove elementais, ją paįvairindami įvairiais estų liaudies muzikos motyvais. Kvintete groja Raivo Tafenau (saksofonas), Heikko Remmel (bosas), Joel Remmel (klavišiniai), Ramuel Tafenau (būgnai), Siim Aimla (saksofonas). Kiekvienas grupės narys yra išleidęs daugiau nei po vieną solo albumą.

Grupę subūrė saksofonistas Raivo Tafenau, kuris jau daugelį metų garsina Estiją džiazo muzikos srityje. Jis surinko daugybę tarptautinių džiazo ansamblių, jis geba būti tiek stiprus grupės lyderis, tiek pritariantysis. Raivo buvo vienas iš tų, kurie prieš daugiau nei dvidešimtmetį subūrė kvartetą “Dream Big Band”. Kvartetas džazo festivaliuose pasirodė su tokiomis legendomis kaip Dee Dee Bridgewater. Raivo Tafenau įrašė sėkmingus albumus su muzikantais iš Brazilijos, Čilės, Suomijos, Lenkijos ir Lietuvos. 1994 m. Estijos radijas suteikė jam titulą “Metų muzikantas”, 2010 m. jis pelnė prestižinį prizą Eliono džiazo apdovanojimuose.

Tikriems melomanams geresnės rekomendacijos ir nereikia – nuoširdumo, sielos ir energijos kupina muzika tikrai sužavės kiekvieną. Nepraleiskite galimybės paragauti originalaus improvizacijos ir laisvės pliūpsnio su Raifo Tafenau kvintetu. Įėjimas nemokamas.

 

Dalyvauja:

Raivo Tafenau (saksofonas),

Heikko Remmel (bosas),

Joel Remmel (klavišiniai),

Ramuel Tafenau (būgnai),

Siim Aimla (saksofonas).

DAUGIAU