Džiazo Miniatiūros su Giedre

Džiazo Miniatiūros su Giedre

Stilius: jazz
Bilieto kaina: 15lt

Puikiai žinomų melodijų puokštė, nuspalvinta džiazo harmonijos, slaptai nudeginantis, subtilus, pakerintis ir nuginkluojantis Giedrės Kilčiauskienės vokalas, apgaubtas tobulai subalansuotos instrumentinės palydos, – tai derinys, kuris puikiai tinka jaukiam rudens vakarui. Ir net jeigu koncerto metu skambėsiančius kūrinius esate girdėję daugybę kartų, šįsyk maloniai nustebsite: džiazo esmė – improvizacija, todėl niekada nežinai, kaip jis suskambės „čia ir dabar”.

Giedrė Kilčiauskienė, žinoma kaip grupių „Empti” ir „Pieno lazeriai” bei „Blue in Bossa” projekto vokalistė, – universaliu talentu apdovanota atlikėja, lygiai taip pat gerai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek anksčiau minėtų grupių repertuarą, tiek džiazo standartus. Savitas Giedrės balsas, ir populiariausios pasaulio džiazo kompozicijos, pritariant virtuoziškiems muzikantams, – derinys, kuriam atsispirti vargu ar pavyks. Atlikdama džiazo standartus Giedrė dainuoja jaukiai, paprastai ir tiksliai jausdama stiliaus niuansus. Sykiu jos atlikimas – subtilus, „giedriškas”, su išskirtinai lengvu salsvumu balse, savitais akcentais bei, žinoma, improvizacija.

Dauguma aranžuočių kūrė Andrej Polevikov. Tai patyręs džiazo pianistas, grojantis įvairių stilių muziką – nuo tradicinio džiazo iki šiuolaikinės akademinės muzikos, nuolat koncertuojantis su įvairiais Lietuvos bei užsienio muzikantais. Įvairių tarptautinių konkursų bei festivalių dalyvis. 2007 ir 2009 metais tarptautiniame pianistų konkurse “Jazz improvizacija” (Vilnius, Lietuva), tapo konkursu laureatu. Būdamas energingas įdomių idėjų ieškotojas, Andrejus nuolat generuoja naujas ir tobulina jau sukurtas programas. Pastaruoju metu daugiausia dėmesio jis skiria darbui su savo suburtu kvartetu, kurio nariai – jauni, talentingi Lietuvos džiazo muzikantai. Turintys savitą požiūrį į savo atstovaujamą žanrą džiazmenai nusprendė, kad jų idėjos yra vertos būti pristatytos klausytojams.

Brandus muzikinis mąstymas, technikos meistriškumas, garso sodrumas bei ekspresyvumas – tai bruožai, išskiriantys vieną ryškiausių Lietuvos jaunosios kartos muzikų, kontrabosininką Vytį Nivinską.

Ryškus ir daugumai žinomas būgnininkas Gediminas Augustaitis išsiskiria meistriškumu ir universalumu. Jautrus akompaniatorius, grojantis nuo moderniojo džiazo iki fusion.

Su savo programa kvartetas koncertavo ne tik Lietuvoje, bet turėjo sėkmingu gastrolių po Europa. 2011 metais, vasara kolektyvas koncertavo Liuksemburge, džiazo festivalyje „Blues‘n Jazz Rallye”.

Giedrė Kilčiauskienė (vokalas)
Andrej Polevikov (fortepijonas)
Vytis Nivinskas (kontrabosas)
Gediminas Augustaitis (mušamieji)

Bilietai parduodami tik renginio dieną nuo 19:00
Staliukų rezervavimas telefonais: 8 (5-2)124498, 8 611 56496, 8 698 36121
arba el. paštu club@tamsta.com
Staliukų rezervavimas nemokamas

DAUGIAU