DŽIAZO TREČIADIENIS: RMSC Trio

DŽIAZO TREČIADIENIS: RMSC Trio

RMSC trio – tai trys žmonės, trys charakteriai, trys filosofijos, trys muzikinės pažiūros, susijungusios į vieną. Kiekvienas trio narys gyvą džiazo improvizacijos tėkmę gali pasukti į pačią netikėčiausią pusę, todėl kiekvienas atliekamas kūrinys yra tarsi kelionė, kurios posūkių neįmanoma iš anksto nuspėti nei klausytojams, nei patiems atlikėjams.

“Džiazas nėra paprasta muzika, kurią gali groti bet kas ir bet kaip. Mes nesekame niekieno pėdomis ir neturime mus vedančių autoritetų, tačiau į meną žiūrime atsakingai, visą savo gyvavimo laiką kuriame mokymosi metodiką, ir tuo pačiu esame mokymosi procese. Lietuvoje nėra vieningos džiazo mokymosi krypties, todėl šiuolaikinėms technologijoms padedant, informaciją “gaudome” tiesiai iš pačių džiazo grandų. Bandome suprasti tai, ką supranta jie, ir šias žinias pritaikyti muzikuojant,” – vieningai teigia RMSC kolektyvas.

Kolektyvo nariai yra pasirodę festivaliuose “Birštonas Jazz”, “Vilnius Mama Jazz”, “Vilnius Jazz Young Power”, “Elektrėnai Jazz Jaunystė”, “L’viv international literary festival”, “Nida Jazz”, “Mondopolitani Art Fest” ir daugelyje kitų tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

Muzika: https://www.youtube.com/watch?v=EOI0yMAyaMU

DAUGIAU