DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu

DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu

Improvizacijos teatro KITAS KAMPAS namuose vėl skambės užburiančios ir visiems puikiai pažįstamos džiazo dainos! Juk improvizacija neatsiejama nuo džiazo, o džiazas nuo improvizacijos!
 
DŽIAZO VAKARĄ savo talentu visus žavės Inga Šepetkaitė – profesionali aktorė ir teatro KITAS KAMPAS improvizatorė. Ingą, anksčiau buvusią grupės „Delasferos“ pagrindinę vokalistę ir tekstų autorę, dabar dažnai galima išgirsti dainuojančią spektakliuose bei muzikinėse kolaboracijose su kitais atlikėjais ir kompozitoriais.
 
Drauge su Inga išvysime ir talentingą pianistą Dominyką Kazimierą Krulikovskį, aktyviai koncertuojantį su įvairiais kolektyvais bei atlikėjais, tarp kurių grupė SHOWER, Dominykas Vaitiekūnas, „Castor Stetson“, „Vilnius JJAZZ ensemble“, choras „Artyn“. Kazimierą ne kartą galėjote išvysti ir teatro KITAS KAMPAS pasirodymuose.
 
Gegužės 28 d. vakarą išgirsime ne tik legendinių džiazo atlikėjų, tokių kaip Nina Simone, Etta James bei Ben S. Kingo, bet ir kitus gerai žinomus džiazo kūrinius, kurie buvo aranžuoti ir atlikti daugybės džiazo muzikantų, tokių kaip Julie London ir Ella Fitzgerald ir kt.
 
Vakaro metu skambės ne tik vokalinės kūrinių interpretacijps, bet ir klavišines improvizacijos, o visus džiazo kūrinius apjungs gražiausi istorijoje parašyti menininkų meilės laiškai, citatos ir pamąstymai apie meilę.
 
Susitinkame padžiazuoti gegužės 28 dieną, teatro KITAS KAMPAS namuose-kokteilių bare, Malūnų g. 4, Užupyje, 20:00 val.
Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į salę neįleidžiami. Prašome atsakingai įvertinti atvykimo laiką į teatrą ir nevėluoti.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]
Durys atidaromos: ~19 val.
Renginio trukmė: ~1 val
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
DAUGIAU