Džiugena ir Rūgena | Interaktyvus emocijų ugdymo spektaklis

Džiugena ir Rūgena | Interaktyvus emocijų ugdymo spektaklis

Teatras „Avilys“ kviečia į spektaklį „Džiugena ir Rūgena“!
 
  Visame margame pasaulyje vežami mašinomis, dviračiais, vežimais, plaukdomi laivais ir valtimis, skrenda lėktuvais daugybė laiškų ir siuntinių. Tuose laiškuose linksmos, džiugios, įdomios, o gal liūdnos ir netikėtos žinios. O kokios krūvos siuntinių!!! Įvairiausių formų, dydžių ir spalvų, atkeliavusių iš labai toli arba keliaujančių į tolimus nepažintus kraštus. O kad visi šie laiškai ir siuntiniai laiku pasiektu adresatą, ko reikia? Ogi paštininkų! Tad susipažinkime:
– Aš Džiugena! 🙂
– O aš Rūgena… (:
– Mes visada pasiruošę! O jūs ar pasiruošę keliauti kartu? Jei taip, tuomet jūsų laukia daugybė nuotykių, atradimų, pažinimų, visa krūva įvairiausių spalvingų emocijų… Nes teks keliauti į Marsą! – O-joj-joj, nežinia kas ten mūsų laukia… Teks nešti siuntinį į vandenyno dugną! – Vaje vaje, kaip baisu ryklių… Ei, atrodo, dar yra siuntinys į Vaiduoklių pilį! – Oi, ne, aš ten neisiu… ir dar…, ir dar… Žodžiu, mieli bičiuliai, pasipustom padus ir į kelią!
Šis emocijų ugdymo spektaklis sukurtas pasitelkiant objektus-daiktus, spalvas, garsus, muziką, kūno kalba, mimiką, kuo tiksliau atspindinčius pasirinktą emociją.
 
Trukmė – 50 min.
 
Palangoje bilietus iš anksto galima įsigyti teatro “Avilys” Pramogų pievelėje Meilės al. (prie Jūratės ir Kastyčio skvero), rezervuoti tel. 8 608 52961, arba įsigyti renginio vietoje 1 val. prieš spektaklį.
 
Vietų skaičius ribotas!
 
Atsiskaityti kortele nėra galimybės. Atsiprašome!
 
www.teatrasavilys.lt
Informacija telefonu: +370 608 52961
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
 
Durys atidaromos: 15min iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 50min
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: Lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: Senjorams, neįgaliesiems, perkant 4 ir daugiau bilietų
DAUGIAU