Eglė Sirvydytė ir grupė

Eglė Sirvydytė ir grupė

Eglė Sirvydytė – jauna kūrėja, vokalistė, kilusi iš Vidurio Lietuvos Kuršėnų miestelio. Anksčiau aktyviai koncertavusi kartu su Domantu Razausku ir Remigijumi Audiejaičiu, 2008 metų ankstyvą pavasarį Eglė subūrė grupę talentingų instrumentalistų, su kuriais aktyviai koncertuoja didžiųjų Lietuvos miestų scenose ir įvairiuose festivaliuose. Eglė šią vasarą koncertavo Škotijoje, tarptautiniame “Bladnoch Blues & Folk Festival”, Škotijoje, o grupės programa skambėjo “Baltijos garso” bei “Regeneratoriaus” festivaliuose Lietuvoje.

Saulius Petreikis – talentingas jaunas multiinstrumentalistas, puikiai grojantis trimitu, įvairių tautų liaudies instrumentais: bansuri, armėnišku duduku, įvairiomis fleitomis. Domisi etnine muzika, eksperimentuoja, kuria meditacijas, įvairias instrumentines ir vokalines kompozicijas.
Nerijus Bakula – akordeonistas, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, aktyviai muzikuojantis įvairiuose muzikiniuose projektuose.
Maksimas Perepelica – kontrabosistas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas, Klaipėdos universiteto menų fakultete mokęsis bosinės gitaros specialybės, įvairių muzikinių projektų narys, džiazo festivalių dalyvis.
Bernardas Janauskas – būgnininkas, perkusininkas, tabla atlikėjas. Kuria ir atlieka muzikines programas dramos teatro spektakliams, bendradarbiauja su modernaus šokio atlikėjais. Muzikinį dėmesį skiria įvaivairialypei muzikos krypčiai – “World music” arba “Etnofusion”, kurioje lietuviškas folkloras jungiamas su Afrikos, Indijos, Japonijos ir kitų kraštų tradicinės muzikos elementais bei elekronika.

Ši grupė kuria profesionalų ir autentišką muzikos skambesį: fantasmagoriškos miniatūros, kažkur iš pasąmonės blyksinčios vizijos, į tolimus kosmosus nunešančios meditacinės kompozicijos, dainos ir kelionės.

Stilius: folk/acoustic/jazz.

DAUGIAU