EKONOMIKOS BURBULAS

EKONOMIKOS BURBULAS

EKONOMIKOS BURBULAS: ko lietuviai gali pasimokyti iš amerikiečių klaidų?
Susitikimas su dokumentinio filmo „The Bubble” režisieriumi Jimmy Morrison (JAV), paskaita, filmo ištraukos su įdomiausiais pašnekovais, filmo kūrimo detalės, diskusija.

Data – balandžio 9 d.
Laikas – 16.15 val.
Vieta – kino teatras „Pasaka”, Šv. Ignoto g. 4/3, mažoji salė Kalba – anglų k.
Renginys nemokamas – nemokami bilietai dalinami 1 val. prieš renginį kino teatro „Pasaka” kasoje.

Ekonomika gerėja ar mes sprogdiname tik dar vieną ekonomikos „burbulą”? – klausia Jimmy Morrison. Jis nuvažiavo daugiau nei 30 tūkst. mylių, kad susitiktų ir pakalbintų tuos, kurie numatė nekilnojamojo turto krizę JAV. Savo idėjas atskleidžia tokie visuomenės veikėjai kaip Mark Thornton (“Ludwig von Mises” institutas) , Ron Paul (JAV Kongreso Atstovų rūmai), Jim Rogers (JAV verslininkas, finansininkas), taip pat Peter Schiff (finansų ir investavimo ekspertas), Mark Faber (investuotojas), Robert Murphy (“Pacific Research” institutas). Garsūs ekonomistai, investuotojai ir verslininkai dėsto savo idėjas:
– Kas atsitiko ir kodėl?
– Kokie „burbulai” mūsų laukia ateityje?
– Ko reikėtų pasimokyti iš amerikiečių klaidų?

Bendradarbiaudamas su „Patience Productions” paskaitą organizuoja Lietuvos laisvosios rinkos institutas. LLRI yra privati, pelno nesiekianti, nepolitinė organizacija, įsteigta 1990 metais. Viena iš instituto veiklų – švietėjiškos iniciatyvos.

Informacija „Facebook”: http://www.facebook.com/events/579493168735807/permalink/579493172069140/

Daugiau informacijos apie filmą:
http://thebubblefilm.com/

 

DAUGIAU