Ekskursija “Amūras Valdovų rūmuose”

Ekskursija “Amūras Valdovų rūmuose”

Vivid Vilnius kviečia Jus nusiteikti romantiškai ir palandžioti po aistringiausių, paslaptingiausių, dramatiškiausių ir kurioziškiausių meilės istorijų, vykusių po Valdovų rūmų skliautais, užkulisius!

O meilė ir aistros Valdovų rūmuose tiesiog kunkuliuodavo! Ekskursijos metu sužinosite, kas valdovams parinkdavo nuotakas, koks buvo svarbiausias karališkų vedybų tikslas, ką iš tikro reiškė “gyventi kaip karalienė” ir kodėl valdovų dinastijos pabaiga prilygdavo katastrofai. Taip pat sužinosite, kaip valdovams pavykdavo suderinti pareigą valstybei ir širdies balso šauksmą.

Ir, be abejo, išgirsite įdomiausias, romantiškiausias, dramatiškiausias ir komiškiausias meilės istorijas: apie Onos Vytautienės pasiaukojimą dėl į bėdą patekusio Vytauto, apie neblėstančią Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istoriją, apie italės Bonos Sforzos laimę Vilniuje, apie labai laimingą, o kartu ir nelaimingą Alenksandro Jogailaičio ir Elenos santuoką, apie Jono Kazimiero Vazos laimę, “paveldėtą” iš brolio, ir daugelį kitų. Taip pat sužinosite, kokiems žygdarbiams dėl mylimųjų ryždavosi mūsų valdovai ir kokiomis dovanomis šios jiems atsidėkodavo, kaip atrodė jų šventės ir kasdienybė.

Tokių romantiškų ir jausmingų Valdovų rūmų dar nematėte! Tad nepraleiskite progos pažinti jausmingąją mūsų valdovų pusę kartu su Vivid Vilnius!

Susitikimo vieta: Valdovų rūmų Didysis kiemas.
Ekskursijos kaina* asmeniui – 7 EUR, moksleiviams – 4 EUR, vaikams iki 7 m. – nemokamai. Į kainą įeina gido paslaugos. Papildomai kainuos Valdovų rūmų lankymas (3 EUR asmeniui, 1,5 EUR moksleiviams, studentams ir senjorams).

*Ši kaina galioja perkant bilietus internetu. Atsiskaitant vietoje grynaisiais, imamas 1 EUR/asm aptarnavimo mokestis.

Ekskursijos trukmė: 2 val.

Bilietus į ekskursiją galite įsigyti čia: https://www.vividvilnius.lt/ekskursijos-pavieniams/amuras-valdovu-rumuose/

Daugiau informacijos: www.vividvilnius.lt arba tel. +370 677 24824.

DAUGIAU