Ekskursija “Femme fatale”

Ekskursija “Femme fatale”

Vivid Vilnius kviečia susipažinti su garsiausiomis moterimis Lietuvos istorijoje: kilmingomis ir nekilmingomis, mylimosiomis, žmonomis, motinomis ir dukromis, lietuvėmis ir  kitų šalių pasiuntinėmis. Jos mylinčios, rūpestingos, stiprios, talentingos, koketiškos…

Vivid Vilnius kviečia praskleisti istorijos uždangą ir akimirkai prisiliesti prie nuostabių moterų likimų ekskursijoje “Femme Fatale”. Ekskursijos metu sužinosite, kurių mūsų valdovų stiprybės šaltinis buvo jų moterys – mylinčios, ypatingos, net priešų vertinamos.  Atskleisime paslaptį, kaip neapdovanota grožiu moteris tapo karštai mylima ir didžiai gerbiama valdove.

Prisiminsime, kaip Lietuvos dukros buvo priimamos kituose kraštuose: kuo lenkų kronikininką Janą Dlugošą “šokiravo” Gedimino dukra, kodėl gražioji Barbora Radvilaitė suskaldė LDK ir Lenkijos didikus į dvi priešiškas stovyklas, kuri lietuvaitė apgynė Maskvą nuo totorių antpuolio?

Sužinosime ir kokią įtaką Lietuvos aukštuomenės gyvenimui turėjo iš svetimų šalių atvykusios gražuolės: kokia svetimšalė buvo vadinama “finansų genijumi”, o be kurios damos pasirodymų (dainų) puotos buvo laikomos “nepasisekusiomis”?

Ekskursijoje “Femme Fatale” sužinosite daug įdomių pasakojimų apie garsiausias moteris, palikusias žymę Lietuvos istorijoje.

 

Ekskursijos metu bus lankomi šie objektai:

• Mindaugo paminklas

• Katedros aikštė

• Gedimino paminklas

• Universiteto g.

• Didžioji g.

• Rotušės a.

• Vokiečių g.

*Lankomų objektų eiliškumas ir skaičius gali keistis.

 

Susitikimo vieta: prie Mindaugo paminklo.

Ekskursijos trukmė: 2 val.

Ekskursijos kaina* asmeniui – 8 EUR, vaikams iki 18 m. – 5 EUR.

*Ši kaina galioja perkant bilietus internetu arba atlikus išankstinį apmokėjimą banko pavedimu. Atsiskaitant vietoje grynaisiais, imamas 1 EUR/asm aptarnavimo mokestis.

 

Bilietus į ekskursiją galite įsigyti čia: www.vividvilnius.lt/ekskursijos-pavieniams/femme-fatale

Daugiau informacijos: www.vividvilnius.lt arba tel. +370 677 24824.  

DAUGIAU