Ekskursija “Įdomybės ir mitai apie Vilnių”

Ekskursija “Įdomybės ir mitai apie Vilnių”

Kaip teigė Nobelio premijos laureatas Česlovas Milošas, “Nedaug Europoje yra miestų, taip mitologizuojamų kaip Vilnius. Turiu omenyje iš praeities paimtus pasakojimus, kurie nebūtinai privalo atitikti faktus. Šio miesto istorija tokia keista, kad kad ji prašyte prašosi perkeliama į pasakos erdvę, kad jau ne kartą buvo daroma.”
Kiekvienas iš mūsų tikriausiai žino ne vieną legendą apie Vilnių. Bet ar kada susimąstėte, ką jos sako iš tikro? Tapkite Vilniaus legendų detektyvu! Vivid Vilnius padės Jums išsiaiškinti Vilniaus istorijos “keistenybes” bei “išnarplioti” garsiausių legendų kilmę.
Vivid Vilnius kviečia Jus praskleisti paslapties šydą ir pažvelgti, kas gi slypi po garsiausių, žinomiausių ir gražiausių legendų šydu. Ekskursijos metu sužinosite, kas iš tiesų sieja Gediminą su Vilniaus įkūrimu ir kodėl ištikimiausiu kunigaikščio „palydovu“ tapo vilkas; išgirsite pasakojimus apie garsiojo mago Tvardausko darbus; sužinosite, kur gyvena baisusis Baziliskas ir kas galėjo tapti jo protipu; pamatysite, kur stūksojo pagoniškojo Alaus (!) dievo Ragučio šventykla ir atskleisite daugelio kitų garsių ir viena už kitą paslaptingesnių legendų „kodus“.

Ekskursijos metu bus lankomi šie objektai:
• Katedros aikštė;
• Gedimino paminklas;
• Šventaragio slėnis;
• S. Daukanto aikštė;
• VU bibliotekos kiemas;
• Ragučo šventyklos vieta.
*Lankomų objektų eiliškumas ir skaičius gali keistis.

Susitikimo vieta: prie Gedimino paminklo.

Ekskursijos kaina* asmeniui – 15 EUR, vaikams, moksleiviams, senjorams – 12 EUR.
*Ši kaina galioja perkant bilietus internetu arba atlikus išankstinį apmokėjimą banko pavedimu. Atsiskaitant vietoje grynaisiais, imamas 1 EUR/asm aptarnavimo mokestis. Būtina išankstinė registracija.

Ekskursijos trukmė: 2 val.

Bilietus į ekskursiją galite įsigyti čia: https://www.vividvilnius.lt/parduotuve/produktas/idomybes-ir-mitai-apie-vilniu/

Daugiau informacijos: www.vividvilnius.lt arba tel. +370 677 24824.

DAUGIAU