Ekskursija “Lietuvos Didybė ir Valdovai”

Ekskursija “Lietuvos Didybė ir Valdovai”

Ekskursija “Lietuvos Didybė ir Valdovai”

Vivid Vilnius kviečia Jus aplankyti Lietuvos valstybingumo simbolį – Valdovų rūmus! Lyg feniksas iš istorijos pelenų pakilę didingi rūmai su gausia radinių kolekcija byloja apie turtingą ir didingą Lietuvos praeitį. Atskleiskite keturių šimtmečių istorijos paslaptis intriguojančioje ir netikėtų atradimų kupinoje ekskursijoje!

Ekskursijos metu sužinosite, kodėl Vilnius turėjo ne vieną, o net tris pilis ir kaip bėgant amžiams, keitėsi šios pilių sistemos vaizdas, kur iškilo pirmasis mūrinis pastatas Lietuvoje, kur gyveno dideji kunigaikščiai, kaip atrodė jų puotos ir kasdienybė. Taip pat pakviesime iš arčiau susipažinti su Lietuvos valdovais – sužinosite, kieno dėka sostinė “įsikūrė” Vilniuje, kur gyveno Gediminas ir Vytautas Didysis, kieno dėka Lietuva tapo didžiusia Europos valstybe, kokių šalių sostuose sėdėjo Jogailaičių dinastijos atstovai, su kokiomis Europos dinastijomis giminiavosi Lietuvos dideji kunigaikščiai ir kurie jų paikuonys keitė Europos likimą. Taip pat pasmalsausime, kurio valdovo turtai buvo didesni nei Romos popiežiaus ar Venecijos dožo, kur nuskambėjo pirmoji opera Lietuvoje, kas pavaizduota senuosiuose kokliuose, kokį šokiruojantį įrankį į Lietuvą iš Italijos atvežė Bona Sforza ir kokias meilės istorijas slėpė rūmų sienos …

Taip pat ekskursijos metu apsilankysime apžvalgos bokštelyje, iš kurio atsiveria nuostabi Vilniaus senamiesčio panorama. Galėsite pasijausti kaip valdovai, išdidžiai nužvelginėjantys savo plačias valdas.

Ekskursijos kaina*: 7 €/asm, 4 €/moksleiviams, 0 €/vaikams iki 7 m.
*Tik perkant internetu. Atsiskaityti vietoje galima tik grynaisiais ir yra taikomas 1 EUR/asm aptarnavimo mokestis.

Papildomai kainuos Valdovų rūmų lankymas (3 €/asm; 1,5 € su nuolaida).

www.vividvilnius.lt

DAUGIAU