Ekskursija po Valdovų rūmus

Ekskursija po Valdovų rūmus

Vivid Vilnius kviečia Jus aplankyti Lietuvos valstybingumo simbolį – Valdovų rūmus! Lyg feniksas iš istorijos pelenų pakilę didingi rūmai su gausia radinių kolekcija byloja apie turtingą Lietuvos praeitį. Atskleiskite keturių šimtmečių istorijos paslaptis intriguojančioje ekskursijoje!

Ekskursijos metu sužinosite, kodėl Vilnius turėjo ne vieną, o net tris pilis ir kaip bėgant amžiams, keitėsi šios pilių sistemos vaizdas, kur iškilo pirmasis mūrinis pastatas Lietuvoje, kur gyveno dideji kunigaikščiai, kaip atrodė jų puotos ir kasdienybė, kas pavaizduota senuosiuose kokliuose, kokį šokiruojantį įrankį į Lietuvą iš Italijos atvežė italė Bona Sforza, su kokiomis Europos dinastijomis giminiavosi Lietuvos valdovai, kokias meilės istorijas slėpė rūmų sienos, kurio valdovo turtai buvo didesni nei Romos popiežiaus ar Venecijos dožo, kur nuskambėjo pirmoji opera Lietuvoje ir kokia paslaptis gaubia karališkųjų karūnų likimą…

Ekskursijos metu Jūsų laukia išskirtinė pramoga – apsilankymas apžvalgos bokštelyje, iš kurio lyg ant delno atsiveria nuostabi 360 laipsnių pilių teritorijos panorama! Turėsite unikalią galimybę pamatyti “ranka pasiekiamą” Gedimino bokštą, iš viršaus pažvelgti į Valdovų rūmų Didįjį kiemą bei pasigrožėti Katedra iš labai netikėtos perspektyvos. Neišdildomi įspūdžiai ir labai gražios nuotraukos garantuojamos!

Kaina asmeniui: 5 Eur, moksleiviams: 3 Eur, vaikams iki 7 m. – nemokamai. Į kainą įeina gido paslaugos. Papildomai kainuos Valdovų rūmų lankymas (3 Eur asmeniui, 1,5 Eur moksleiviams, studentams ir senjorams).

Ekskursijos bilietus galite įsigyti čia.

www.vividvilnius.lt

DAUGIAU