Ekskursija “Sapiegų rūmai”

Ekskursija “Sapiegų rūmai”

Sapiegų rūmai Antakalnyje plačiai atveria duris ir kviečia susipažinti su “lietuviškuoju Versaliu” vadinamu baroko šedevru.
Sapiegų rūmai ir parkas Antakalnyje yra vienintelis Lietuvoje išlikęs barokinis rūmų ir parko ansamblis. Šį baroko šedevrą Kazimieras Jonas Sapiega, vienas įtakingiausių XVII a. pab. žmonių LDK, statėsi kaip vasaros rezidenciją, “besimatuodamas” Abiejų Tautų Respublikos karūną.
Ar Sapiegų rūmams buvo lemta tapti karališkąja vasaros rezidencija? Kodėl rezidencijai buvo pasirinktas būtent Antakalnis? Kokią misiją vykdė Kazimiero Jono Sapiegos pasikviesti trinitorių vienuoliai? Kokie garsūs įvykiai vyko rūmų teritorijoje? Kokios inovacijos rezidencijos svečius priversdavo aikčioti iš nuostabos? Ir galiausiai, kokie istorijos skersvėjai prašvilpė pro rūmus, iš jų palikdami beveik vien tik griuvėsius?
Atsakymų į šiuos ir daugelį kitų klausimų paieškosime ekskursijoje “Sapiegų rūmai”.

Ekskursijos metu lankomi šie objektai:

Sapiegų rūmų parkas; Buvęs Trinitorių vienuolynas ir Išganytojo bažnyčia; Sapiegų rūmai.

Susitikimo vieta: įėjus į Sapiegų parką iš Antakalnio gatvės pusės (Antakalnio g. 17).
Ekskursijos trukmė: 2 val.

Ekskursijos kaina* asmeniui – 15 EUR, vaikams, moksleiviams, senjorams – 12 EUR,. Papildomai kainuos bilietas Sapiegų rūmuose (9 Eur/5 Eur).
* Bilietus galite nusipirkti internetu. Atsiskaitant vietoje, imamas +1 EUR aptarnavimo mokestis. Būtina išankstinė registracija.

Bilietus į ekskursiją galite įsigyti čia: https://www.vividvilnius.lt/ekskursijos-pavieniams/sapiegu-rumai/

Daugiau informacijos: www.vividvilnius.lt arba tel. +370 677 24824.

DAUGIAU