Ekskursija šeimoms „Tie pakvaišę Vilniaus mokslininkai“

Ekskursija šeimoms „Tie pakvaišę Vilniaus mokslininkai“

Pati tinkamiausia ekskursija rudenį, skirta vyresniems vaikams, paaugliams ir suaugusiems – apie keistą, stebinantį, kartais net stulbinantį mokslo pasaulį ir žmones, kurie kūrė, tyrė, atrado ir išrado didingus dalykus Vilniuje!

Susipažinsime su iškiliausiais senojo Vilniaus universiteto mokslininkais ir jų pasiekimais, atradimais bei prietarais – o didžiuotis yra kuo. Profesoriai iš Lenkijos, Austrijos, Prancūzijos bandė Vilniuje gyventi ir įdomius, kartais net pikantiškais vadintinus asmeninius gyvenimus – būtinai aptarsime ir tai. O ką veikė studentai, kur gyveno, kaip pramogavo, ir dėl ko neapsikentę miestiečiai rašydavo skundus?

Šioje ekskursijoje kalbama apie astronomiją, biologiją, mediciną, chemiją, fiziką, literatūrą, geologiją, nuodus ir kaltūnus, dėl to ją skiriame šiek tiek vyresniems vaikams, kurie jau yra girdėję šių mokslo sričių pavadinimus 🙂 Tai reiškia, kad patys mažiausi, ikimokyklinukai, geriau jausis ekskursijoje apie burtus, požemius, sutemas ar legendas. Bet žinoma, kad dalyvauti gali visi!

🌗 Kontaktinis telefonas: +370 646 50018
🌗 Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/3570493626310110/
🌗 Svetainės nuoroda: https://www.facebook.com/savaitgalioekskursijos/
🌗 Kaina: 10 eurų
🌗 Bilietų nuoroda: https://tickets.paysera.com/lt/event/ekskursija-seimoms-tie-pakvaise-vilniaus-mokslininkai-9141?fbclid=IwAR3trH9GP-93aY7jXcMeCnkiJwsbNotiTWf-nUYbLmQqjzo2zekje6A5EtU

DAUGIAU