Ekskursija “Stebuklai Vilniaus požemiuose”

Ekskursija “Stebuklai Vilniaus požemiuose”

Leiskitės į intriguojančią kelionę laiku senojo Vilniaus požemiais! Nustebsite, kiek daug netikėtų atradimų, paslapčių ir stebuklų slepia požeminis pasaulis…
Ekskursiją pradėsime nuo turtingiausių ir įspūdingiausių Vilniaus Katedros požemių, ten pamatysite, kur ir kaip buvo laidojami Lietuvos galingiausieji, kur stovėjo pirmoji Katedra ir kas jai nutiko, sužinosite, kokios mįslės gaubia Vytauto Didžiojo kapą ir kokio stebuklo dėka Katedros požemiuose išliko karališkieji palaidojimai, kuris valdovas Katedros požemiuose “paliko” savo širdį ir kur paslėptos karališkosios brangenybės. Turėsite išskirtinę galimybę savo akimis pamatyti seniausią freską Lietuvoje bei išgirsti neįtikėtiną jos atradimo istoriją. Na, ir be abejo, aplankysite legendinės gražuolės Barboros Radvilaitės amžino poilsio vietą, sužinosite, kaip iš tiesų atrodė gražiausia XVI a. Europos moteris ir kas pasiglemžė karalienės gyvybę.
Ekskursijos metu taip pat aplankysime Šv. Kazimiero koplyčią, saugančią šventojo karalaičio Kazimiero Jogailaičio palaikus. O pati koplyčia pelnytai vadinama vienu gražiausių baroko paminklų Lietuvoje. Ekskursiją tęsime Gintaro galerijoje-muziejuje, kur pamatysite kaip prieš 50 mln. metų formavosi gintaras, kokių spalvų jis būna ir kaip mūsų protėviai gintaru papirkinėjo dievus. Taip pat sužinosite paslaptį, kaip atskirti tikrą gintarą nuo padirbinių. Na, ir galiausiai aplankysime vieno iš Pilies gatvės namų, kuriame šiandien įsikūrės Marijos ir Jurgio Šlapelių muziejus, rūsius, kur pažinsime daug kitų požeminio miesto slėpinių.
Ekskursijos metu lankomi šie objektai*:
Katedros požemiai; Šv. Kazimiero koplyčia; Gintaro galerijos rūsiai; Šlapelių namų-muziejaus rūsiai.
*Gali keistis lankomų objektų skaičius arba jie keičiami kitais.

Susitikimo vieta: prie Katedros varpinės laiptų.

Ekskursijos trukmė: 2 val.

Ekskursijos kaina* asmeniui – 15 EUR, moksleiviams, senjorams – 12 EUR., vaikams iki 7 m. – 7 EUR. Į kainą įeina gido paslaugos. Papildomai kainuos Katedros požemių lankymas (10 EUR asmeniui, 6 EUR moksleiviams, senjorams; vaikams iki 7 m. – nemokamai).

*Ši kaina galioja perkant bilietus internetu. Atsiskaitant vietoje grynaisiais, imamas 1 EUR/asm aptarnavimo mokestis. Būtina išankstinė registracija.

Bilietus į ekskursiją galite įsigyti čia: https://www.vividvilnius.lt/ekskursijos-pavieniams/stebuklai-vilniaus-pozemiuose/

Daugiau informacijos: www.vividvilnius.lt arba tel. +370 677 24824.

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2024 liepos 13 10:30 2024 rugpjūčio 03 10:30 2024 rugpjūčio 24 10:30