Ekskursija “Šuniškų pėdelių keliais”

Ekskursija “Šuniškų pėdelių keliais”

Dėl ko labiausiai Jums patinka vasara? Vivid Vilnius komandai ir mopsei Bellai – neabejotinai dėl ilgų, gražių ir labai įdomių pasivaikščiojimų šiltais ir šviesiais vasaros vakarais. Vakarėjant dienos karštis jau nebealina, o miestas pasipuošia iki tol nematytomis spalvomis ir atspalviais. Nuostabių vasaros vakarų įkvėpti nusprendėme į savo vakarinius pasivaikščiojimus po senąjį Vilnių pakviesti ir Jus bei Jūsų keturkojus draugus!  Susitikime ekskursijose “Šuniškų pėdelių keliais”!!! “Šuniškų pėdelių keliais” – tai įtraukianti žinių fiesta šunų mylėtojams, nauji potyriai ir nauji draugai mūsų mylimiems augintiniais bei smagus pasivaikščiojimas visiems!
Šunišku maršrutu Jus lydės mopsė Bella, o gidė Laura pasakos, kokią vietą didikų gyvenime užėmė keturkojai, kokios buvo populiariausios šunų veislės, kiek kainavo geras veislinis šuo, į kokį „nusižengimą” akis užmerkdavo moterų vienuolyno vyresnybė, kaip šunys padėjo miestiečiams atsikratyti nekenčiamo veikėjo paminklo, kaip šuns įvaizdį panaudojo bažnyčia ir daug kitų šuniškų istorijų užkulisių.
Ekskursijos metu bus lankomi šie objektai:
– Gedimino paminklas;
– Šventaragio slėnis;
– Paminklas lietuviškiesiems skalikams;
– Pilies g.;
– Bernardinų bažnyčia;
– Užupis;
– Vilniaus Bastėja;
– S. Daukanto aikštė.
Susitikimo vieta: prie Gedimino paminklo.
Ekskursijos vyks: liepos 8 d. 8 val. ir liepos 12 d. 18 val.
Ekskursijos trukmė: 2 val.
Ekskursijos kaina* asmeniui – 8 EUR, moksleiviams – 5 EUR, vaikams iki 7 m. ir šunims – nemokamai. Papildomų mokėjimų nėra.
*Ši kaina galioja perkant bilietus internetu arba atlikus išankstinį apmokėjimą banko pavedimu. Atsiskaitant vietoje grynaisiais, imamas 1 EUR/asm aptarnavimo mokestis.

Ekskursijos trukmė: 2 val.

Bilietus į ekskursiją galite įsigyti čia: https://www.vividvilnius.lt/ekskursijos-pavieniams/sunisku-pedeliu-keliais/

Nepamirškite pasiimti šuns sveikatos pažymėjimo, o rujojančios kalytės tegul tą dieną praleidžia namuose… Maloniai primename, kad už šuns elgesį ir aplinkinių saugumą atsako šuns šeimininkas.

Daugiau informacijos: www.vividvilnius.lt arba tel. +370 677 24824

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2018 liepos 08 18:00 2018 liepos 12 18:00