Ekskursija VILNIAUS LEGENDŲ LABIRINTAIS

Ekskursija VILNIAUS LEGENDŲ LABIRINTAIS

Ekskursija VILNIAUS LEGENDŲ LABIRINTAIS

Ar žinote, kad Vilniaus miestą gaubia paslaptingos legendos? Legendose yra užšifruota daug svarbios informacijos apie miesto istoriją. Jos yra miesto vaizdinė iliustracija. Kiekviena legenda turi ir racionalųjį grūdą, todėl jos taip domina ir traukia mažus ir didelius klausytojus…

Ar žinote kur grandine buvo prirakinta garsioji burtininko Tvardausko juodosios magijos knyga? Ar teko girdėti, kad minėtas magas buvo iškvietęs jau mirusios Barboros Radvilaitės vėlę? Ar žinote, kad  nuėjus į Arsenalo kiemą kartais pavyksta išvysti buvusios karalienės mylimojo šmėklą?

Kur miega šv. Kazimiero kariuomenė? Ir kur buvo deginami Lietuvos didieji kunigaikščiai bei didikai? Ką slepia savyje garsioji legenda apie Gedimino sapną? Kodėl Šv. Onos bažnyčia raudonos spalvos? Slibinų jau nebebijome, bet buvo ir kitaip…

Ar dar norite sužinoti, ką mena Vilniaus viduramžių miesto gatvės ir romantiški kiemeliai? Kviečiame prisijungti ir viską pamatyti, išgirsti ir pajusti kartu.

Pasinaudojus pasiūlymu, Jums priklausys pažintinė ekskursija VILNIAUS LEGENDŲ LABIRINTAIS. Tai puiki proga daugiau patiems sužinoti apie savos šalies sostinę, supažindinti su gražiuoju Vilniumi vaikus ar iš užsienio atvykusius svečius!

DAUGIAU