Ekspozicija “Laiko garsai: medis ir lempos”

Ekspozicija “Laiko garsai: medis ir lempos”

Ekspozicijoje gelėsite susipažinti su elektrotechnikos paveldo objektais, kurie paliko savo šiltą pėdsaką daugelio Lietuvos gyventojų atmintyje – ar tai būtų senelio senovinis radijas su „magiška akimi”, ar nepakartojamai artimas garsas iš senos kino salės… Visa tai galėsite ne tik pamatyti, bet ir pajausti, išgirsti: estetinius ir techninius ypatumus, veikimo principą, skirtumą nuo šiuolaikinių technologinių sprendimų.

Suformuotoje jaukioje erdvėje turėsite galimybę rasti sau patinkančią vietą laisvo laiko praleidimui – pasimėgauti ramia atmosfera salėje, stebint įspūdingą eksponuojamų objektų formų ir faktūrų žaismą arba sudalyvauti autentiško vaizdinio/garsinio kūrinio atkūrimo seanse.

Suteikiantys šiltą garsą ir geras emocijas, išsaugoti senoviniai plataus vartojimo “kūriniai” parodo, kad net ir trapiausi iš jų gali tarnauti netgi ilgiau nei pusę amžiaus, jei prie jų einama su pagarba. O tai labai aktualu šiuolaikinėje vartotojiškoje visuomenėje.

 

Ekspozicijoje išvysite unikalų objektų fondą, neturintį analogų nei Lietuvoje, nei kaimyninėse šalyse.

 

Ekspozicijos pristatymas vyks 2012 m. rugsėjo 6 d., 16 val., Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2, Vilnius).

 

DAUGIAU