„EL Quadro“  (Argentina – Lietuva)

„EL Quadro“ (Argentina – Lietuva)

Pavadinimas „EL Quadro“ išvertus į lietuvių kalbą reiškia “paveikslas”, kurį grupė piešia kiekvienu savo pasirodymu maišydama Lotynų Amerikos muzikos spalvas.

„EL Quadro“ pristato programą, kurioje skambės ispaniška rumba, braziliškosios samba ir bossa nova, salsa, cumbia, bolero bei argentinietiškas tango. Visa tai skoningai suderinta su šiuolaikiniais džiazo elementais. Gyvai atliekama muzika svečius pakvies keliauti po įvairias šalis kartu su Federiko ir profesionalių muzikantų kolektyvu. Kviečiame visus kartu pasilinksminti, susipažinti su gyvai atliekamais Lotynų Amerikos ritmais. Grupė “EL Quadro” visada pasiruošusi perkelti publiką iš ramios ir jaukios ispaniškos siestos į šėlstančias Lotynų Amerikos karnavalo gatves! Subtiliomis aranžuotėmis perdaryti visiems puikiai žinomi pasauliniai pop ir roko muzikos hitai suskambės Lotynų Amerikos muzikos motyvais!

Federiko Manzanares – Lietuvių kilmės argentiniečių dainininkas iš Buenos Aires, šiuo metu gyvenantis Vilniuje. Jo dainų repertuaras apima visą Lotynų Ameriką – nuo Argentinos iki Kubos, ispaniškus bei braziliškus ritmus. Atlikėjas yra koncertavęs daugelyje Rytų Europos scenų. Jo pasirodymus yra stebėję džiazo, salsos ir tango festivalių dalyviai Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Rusijoje bei Ispanijoje. Koncertuose muzikantas pasižymi paprastu bei nuoširdžiu bendravimu su publika, o kolegos nuolat pabrėžia jo puikų humoro jausmą. Kartu su Federico pasirodys Lietuvoje gerai žinomi muzikantai.

Federiko Manzanares – vokalas;
Liutauras Janušaitis – klavišiniai, akordeonas;
Mindaugas Vadoklis – trimitas, fliugelhornas;
Domas Aleksa – bosinė gitara;
Darius Rudis – būgnai.

DAUGIAU