EleFlight Records Night

EleFlight Records Night

Pirmasis EleFlight Records vakarėlis Vilniuje kartu su viesnia is norvegijos NO DIAL TONE!

Nauja lietuvaičio Santi Touch įkurta – EleFlight Records leidybinė kompanija pristatys primąjį savo vakarėlį Lietuvoje. Skoninga bei kokybiška deep, tech house muzika pulsuojanti kompanija jau spėjo sulaukti pasaulinio pripažinimo. Skraidantis drambliukas subūrė ispūdingą talentingų elektroninės šokių muzikos prodiuserių komanda – Andreas …Saag, JT Donaldson, Roberto Palmero, Chris Minus ir daug kitu.

Leidyklos įrašus nuolat palaiko Nacho Marco, Jimpster, Johnny Fiasco, Shur-i-kan ir kiti scenos veikėjai, o pati įrašų kompanija lapkričio mėnesį jau spėjo pabuvoti internetinės parduotuvės junodownload.com perkamiausiu kurinių topų viršūnėje!

Santi Touch ir vakarėlio viešnios iš Norvegijos NO DIAL TONE kurinys „Love“ jau spėjo sulaukti pripažinimo ir už atlanto! I savo grojaraščius jį itraukė ir pats Olivier Desmet, Jungtinėse Amerikos Valstijose liaupsinamos įrašų kompanijos Amenti Music bosas.

Daug geros house muzikos kartu su No Dial Tone ( Norvegija ), Santi Touch, Reverse bei Andriumi Rio gruodžio 17 dieną , penktadienį klube Tarantino!

DJ’S:

NO DIAL TONE ( EleFlight Records, Norway)

Santi Touch ( EleFlight Records, LT )
Reverse ( EleFlight Records, LT )
Andrius Rio ( LT )

http://www.facebook.com/eleflightrecords
http://www.nodialtonemusic.com/

DAUGIAU