Elektreggae

Elektreggae

JAVIER MANIK (Paragvajus/Argentina, reggae/latin)

MINISTRY OF ECHOLOGY (dub/reggae)

LOS SKATINOS (reggae/ska)

Selektoriai:

Ras Teodor (Kala)

Jah Likkle (Kala)

Paragvajuje gimęs, tačiau kaimyninėje Argentinoje augęs Javier Manik į Lietuvą atvyksta net trims savaitėms. Per šį laikotarpį bendradarbiaudamas su vietiniais muzikantais ketina paruošti specialią programą, kurią pristatys Energetikos muziejuje. Javier Manik kuriamą ir atliekamą muziką įtakoja ne tik jo gimtoji Lotynų Amerikos kultūra, bet ir kelionės bei jose sutikti žmonės, patirti įspūdžiai.

Labiausiai jo muzikoje visgi jaučiama Jamaikos reggae įtaka. Muzikanto kurtos dainos, kurias jis atlieka ispanų bei anglų kalbomis, kviečia žmones gyventi pozityviai, dalintis džiaugsmu ir meile, įvertinti akimirkos grožį. Gyvendamas Argentinoje Javier Manik grojo su grupe „Hermanos del Leon”, o pastaruosius kelis metus gyvena ir kuria Švedijoje, Malmės mieste. Vietiniai režisieriai apie šį muzikantą neseniai sukūrė trumpo metro dokumentinį filmą „My Heart Here, My Heart There”, kurį galima rasti internete.

Prie jo prisijungs didžiausia reggae/dub muziką grojanti grupė iš Vilniaus – Ministry of Echology bei naujas reggae/ska projektas „Los Skatinos”. Prieš, tarp ir po gyvų pasirodymų: šokiai su Kala garso sistemos operatoriais.

DAUGIAU