Elektroninės muzikos stebukladarių J. Viewz koncertas

Elektroninės muzikos stebukladarių J. Viewz koncertas

Lapkričio 24 dieną sostinės klube „Studio 9″ vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse surengs elektroninės muzikos projektas „J. Viewz”.

Tai bus vienintelis šiemet įvyksiantis „Hennessy Artistry” vakarėlis Lietuvoje, kurio metu publika galės ne tik mėgautis unikalia muzika, bet ir paragauti specialių su „Hennessy” konjaku ruošiamų kokteilių bei pasimėgauti Niujorko dvasia alsuojančiu stilingu muzikos ir kultūros reginiu.

Muzikos kritikų liaupsinamas Bruklino kolektyvas „J. Viewz”, dar lyginamas su tokiais atlikėjais kaip „Passion Pit”, „Bent” ir Toro Y Moi, praėjusiais metais išleido prestižinei „Grammy” statulėlei mominuotą albumą „Rivers And Homes”. Išskirtinio dėmesio muzikos pasaulyje sulaukė ne tik garsusis jų kūrinys „Salty Air”, bet ir kiek vėliau pasirodę „Come Back Down”, „ Oh, Something’s Quiet” ir „This City Means No Love”.

Projekto „J. Viewz” centrinė figūra – trisdešimtmetis dainų autorius ir muzikos prodiuseris iš Bruklino Johnatanas Daganas. Aktyvia muzikine veikla užsiimantis daugiau nei dešimtmetį, per savo karjerą jis remiksavo Moby, Nina Simone, Michael Jackson, „Kings Of Leon”, „Depeche Mode”, „Pink Floyd” ir kitų žymių grupių kūrinius. Muzikantas, kurio remiksai pateko į elitinius house ir chillwave muzikos rinkinius, prisipažįsta: dabar jo pagrindinė ir svarbiausia veikla – sparčiai visame pasaulyje populiarėjantis muzikinis projektas „J. Viewz”, kurio darbo kalendorius kasdien papildomas vis naujomis koncertų datomis įvairiausiose žemės rutulio vietose.

„Seniai norėjau surengti pasirodymą Lietuvoje. Žinau, kad čia mano muzika yra mėgiama, todėl pasitaikius galimybei ilgai nedvejojau ir sutikau apsilankyti Vilniuje. Galiu pažadėti jums ne tik puikų vakarėlį, bet ir pačią geriausią muziką, kuri su trenksmu padės atsisveikinti su lietuvišku rudeniu”, – po savo pasirodymo Izraelyje koncerto organizatoriams Lietuvoje sakė „J. Viewz” lyderis.

Bilietus jau nuo lapkričio 8 d. 10 val. ryto galėsite įsigyti „Tiketoje”. Pirmiesiems 50 bilietų bus taikoma nuolaida. Renginio dieną bilietais bus prekiaujama „Studio 9″.

 

Bilietai: http://www.tiketa.lt/hennessy_artistry__j__viewz_37839

 

Video: 

http://vimeo.com/20344058
http://vimeo.com/28891065
http://vimeo.com/42596522
http://vimeo.com/29417774

 

DAUGIAU