EMERITUS – free jazz

EMERITUS – free jazz

Kvartetas „Emeritus“ – Petras Vyšniauskas (saksofonai, fortepijonas) Vytautas Labutis (saksofonai) Eugenijus Kanevičius (kontrabosas) Arkadijus Gotesmanas (perkusija).

Jie pasirinko savo pasirodymams Muzikos magijos klubą, kur aplinka nuteikia rimtesnei muzikai. Koncertų programos gimsta „čia ir dabar“, muzikos pabaigoje ne taškas, o daugtaškis.

Iš Dalios Musteikytės straipsnio Džiazo legendos gaivins senas Vilniaus tradicijas (7md.lt) kaip teigia vienas iš kvarteto narių Vytautas Labutis – „Toks jau mūsų žanras – bendrausime muzikos kalba tarpusavyje ir kartu su klausytojais. Muzika nėra fiksuota nei kūriniais, nei natomis, bet ji yra mūsų patirtyje, kuria ir dalijamės… Bus taip, kaip yrą tą akimirką“.


MUZIKA GYVAI – tai įvairių muzikinių žanrų koncertai, rengiami jaukioje kamerinėje aplinkoje. Čia galima puikiai girdėti muziką ir maloniai pabendrauti su atlikėjas bei kitais renginio svečiais.
Muzikos magijos klube vyksta renginiai, skirti pasimėgauti įvairia muzika kaip atliekama gyvai, taip ir atkuriama iš įrašų
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~likus 30min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: ~15min.
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau

DAUGIAU