Emocijų išsivalymo užsiėmimų ciklas “Laisvė”

Emocijų išsivalymo užsiėmimų ciklas “Laisvė”

Dabar rinka tiesiog traška-braška nuo įvairiausių seminarų, protingų knygų pasiūlos. Moterys vaikšto į paskaitas, seminarus, atkakliai dirba su savim. Tačiau vis grįžta ir grįžta prie senojo elgesio modelio. Taip yra dėl to, kad pokyčius stengiamasi padaryti protu, o ne širdimi, negatyvios emocijos, skausmingi emociniai išgyvenimai užspaudžiami, užblokuojami, todėl jie, niekieno nepastebimi, ir toliau patyliukais daro savo “juodus darbus” iš pasąmonės gelmių…

Zygmundas Froidas, vienas iš pirmųjų pasąmonės tyrinėtojų, sakė, jog pasąmonei nėra svarbi logika, laikas, erdvė, racionalūs dalykai. Vadinasi visi protingi dalykai, kuriuos sužinome, bet nepajaučiame, pasąmonėje esančių programų neveikia arba veikia labai minimaliai. 

Gegužę moteris kviečiame į 4 užsiėmimų ciklą, kurio metu identifikuosime harmoniją  griaunančias emocijas ir išsilaisvinsime nuo jų. 

Užsiėmimai pagrįsti emocinės laisvės technika (angliškai dar vadinama “tapping”). Tai Rytų akupresūros sąjunga su Vakarų psichologija. Ją atrado Dr Rodžeris Kalahanas, o patobulino jo mokinys Garis Kreigas. 

Kai patiriame neigiamas emocijas, kūnas automatiškai ima ruoštis bėgti nuo pavojaus arba stoti su tuo pavojumi į kovą. Tai yra labai naudinga, kai susiduriame su realiu fiziniu pavojumi. Tačiau šiuolaikinio žmogaus pavojai dažniausiai visiškai nesusiję su fiziniu pavojumi gyvybei. Stresinė kūno reakcija pasireiškia vienodai, nepriklausomai ar tai fizinė grėsmė (pvz., užpuolikas), ar tai tiesiog mūsų mintys, emocijos (išdavystė, melas, nuoskaudos, baimės, skausmingi prisiminimai ir t.t.)

Dėl nuolat pasikartojančių kovos arba bėgimo reakcijų žmogus tampa ligotas, išsekęs, pavargęs, turi viršsvorio… Nesėkmės darbe, problemos su sveikata, finansiniai rūpesčiai, nesiklostantis asmeninis gyvenimas – visa tai dėl mūsų sukauptų negatyvių emocijų…. 

Emocinės laisvės technika leidžia perprogramuoti limbinę sistemą, pakeičia smegenų nervinius ryšius, pašalina įvykio sąsają su grėsme, į kurią kūnas reaguoja. Kitaip tariant, taikant šią techniką prisiminimai lieka, tačiau nelieka skausmo juos prisimenant. O nelikus skausmui galima mėgautis laisve ir kurti kitokį gyvenimą. 

Užsiėmimai vyks uždarame moterų rate. Tai praktiniai užsiėmimai, darbas su savim. Mes rašysime, medituosime, kalbėsimės, dalyvės gaus namų darbus, bus realizacijų, atliekant namų darbus, aptarimai. Palaikysime viena kitą, kartu valysimės nuo visko, kas trukdo būti laisvai ir laimingai.  

Užsiėmimų trukmė: 3 val.

Užsiėmimų temos ir datos:​
Gegužės 9 d. (pirmadienis) 18 val., susipažinimas, ELP metodo pristatymas. Išsilaisvinimas iš nerimo. 
Gegužės 13 d. (penktadienis)18 val., namų darbų aptarimas. Išsilaisvinimas iš baimės.
Gegužės 20 d. (penktadienis)18 val., namų darbų aptarimas. Išsilaisvinimas iš nuoskaudos. 
Gegužės 23 d. (pirmadienis)18 val., namų darbų aptarimas. Išsilaisvinimas iš nemeilės sau. 

Užsiėmimų ciklo vadovė: Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://www.astaivaskeviciute.weebly.com/ 
Asta taip pat yra Reiki Meistrė – Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas psichinei, emocinei bei fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.

Užsiėmimų ciklo kaina: 45 Eur 

Registracija el.p. [email protected]
Tel. pasiteirauti 8 604 20 485 (Asta)

Registracija bus patvirtinta gavus 10 Eur išankstinį pavedimą. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti grynais pinigais, kai atvyksite į seminarą.

Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398
www.pazinimassaviraiska.lt

Seminaro vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g, 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU