EMOCIJŲ SUBALANSAVIMO MEDITACIJA

EMOCIJŲ SUBALANSAVIMO MEDITACIJA

Jei dėl išorinio triukšmo nebegirdime savęs, jaučiamės pavargusios, išsekusios, nusiminusios… apleidusios moteriškumą, tai pats laikas skirti laiko sau. Kartu mokysimės atsipalaiduoti „čia ir dabar”, ieškosime minčių aiškumo, tyrinėsime, kaip jaučiasi mūsų kūnas, pasisemsime daugiau ramybės ir moteriškos harmonijos.

„Tai viena iš veiklų, kurią galima daryti namuose, vonioje. Labai gerai tinka, kai atrodo nebežinai kur dėtis ir dabar mielai pasikabinėtum prie namiškių ir paaiškintum, ką jie blogai daro ar turėtų daryti kitaip. Labai tinka, kai atrodo imtum ir valgytum viską, bet nieko nenori… kai tiesiog be jokios priežasties nėra gera… Šios meditacijos muzika visada įkvepia tikėjimo, pakylėjimo jausmą. Darau, tyrinėju, kaip jaučiasi mano kūnas ir atrodo, kad kiekvieną kartą vis geriau suprantu, kaip šią meditaciją reikia daryti, nors iš tikrųjų būtų teisinga sakyti: nedaryti” – Indra, meditacijos praktikė / užsiėmimo vadovė.

REGISTRACIJA būtina: [email protected], nurodant vardą bei telefono numerį.

Po užsiėmimo jaukioje aplinkoje pasimėgausime kvapnia arbata ir pasidalinsime patyrimais / naujais vidiniais atradimais. 

https://www.facebook.com/events/652495371463838/

www.motersmokykla.lt

DAUGIAU