free Emocinio intelekto lavinimo kursas moterims Vilniuje

Emocinio intelekto lavinimo kursas moterims Vilniuje

Kviečiame moteris registruotis ir atvykti į NEMOKAMĄ Emocinio intelekto lavinimo kurso, kuris yra Moters Magijos Mokyklos mokymų pradžia, pristatymą ir pirmą užsiėmimą!

2019 m. kovo 14 d., ketvirtadienį, 19:00 val., viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius.

REGISTRACIJA Į NEMOKAMĄ PRISTATYMĄ BŪTINA: https://soulaction.lt/artimiausi-ivykiai/mmm-eq2019/

Moters Magijos Mokykla (MMM) prasideda emocinio intelekto (EQ) lavinimo kursu, kuriame įgyjami baziniai empatijos, emocijų valdymo ir aktyvios savireguliacijos įgūdžiai, reikalingi tolesniuose mokymuose. Kurso trukmė – 2,5 mėnesio ir vasaros MMM EQ stovykla moterims. Mūsų EQ lavinimo kursą per pastaruosius 20 metų jau yra baigę beveik tūkstantis dalyvių. Jie pasakoja apie teigiamus gyvenimo pokyčius, savęs pažinimo gylį, lūkesčius, viršijančius naujų gebėjimų pritaikymo galimybes veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Po EQ lavinimo kurso seka trejų metų trukmės Moters Magijos Mokyklos mokymai moterims, vykstantys savaitgaliais ir baigiami nuostabiomis vasaros stovyklomis, retritais Lietuvoje arba užsienyje.

Moters Magijos Mokykla – tai unikali moters asmeninio ir dvasinio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką prigimtį, atskleidžia moters genialumą bei ypatingus jos talentus ir galias!

Tai mokymai, besiremiantys ne abstrakčia teorija ar trumpalaikiu entuziazmu, bet realiomis praktikomis, esminėmis žiniomis, kurios praktikuojant tampa stulbinančiais, tikrais gyvenimo rezultatais. Moters Magijos Mokykla sėkmingai veikia jau daugiau kaip 10 metų ir padėjo šimtams moterų pažinti savo jausminį, fizinį bei dvasinį potencialią. Tai ne tik itin kokybiški, bet vieninteliai Lietuvoje ilgalaikiai mokymai moterims.

Daugiau apie Moters Magijos Mokyklą ir mokymų programą:

Mokymai moterims „Moters Magijos Mokykla“

KURSĄ VEDA:

Andrė AMIYA Pabarčiūtė – mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėja, vadovė, asmeninio ir dvasinio augimo mokymų moterims, vyrams ir poroms programų Moters Magijos Mokykla bei „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistė, bestselerio „Moters magijos mokykla“ ir knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, menininkė, dainininkė, prodiuserė. Mokymus sėkmingai veda jau daugiau kaip 12 metų.
Daugiau informacijos https://soulaction.lt/lektoriai/andre-amiya-pabarciute/

Agnė Doveikaitė – lektorė, emocinio intelekto (EQ) lavinimo instruktorė, tarptautinę karjerą padariusi smuikininkė solistė.
Daugiau informacijos: https://soulaction.lt/lektoriai/agne-doveikaite/

MMM EQ kursas prasideda:
kovo 18 d., pirmadienį, 19:00 val. viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius.

Kurso trukmė 30 užsiėmimų po 2.5 val. Vyksta vakarais 3 kartus per savaitę:
pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val., viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius.

MOKYMŲ KAINA:
➡️dirbančiam – 580 Eur;
➡️studentui ar bedarbiui, pateikus pažymėjimą – 350 Eur.
Galima mokėti dalimis per 2.5 mėnesio.

UŽSITIKRINK SAU VIETĄ IR REGISTRUOKIS Į EQ KURSĄ iki kovo 14 d. ir gauk 15 Eur nuolaidą! Registracija patvirtinama tik sumokėjus avansinį 100 EUR mokestį.
Svarbu: sumokėtas avansas negrąžinamas.

ĮSIGYTI MOKYMUS: https://bit.ly/2S08mqo

LAUKSIME TAVĘS NEMOKAMAME EQ KURSŲ PRISTATYME IR PIRMAME UŽSIĖMIME SU ANDRE AMIYA!
DATA: 2019 m. kovo mėn. 14 d., ketvirtadienį
LAIKAS: 19:00 val. Atvykimas nuo 18:45 val.
VIETA: Viešbutis „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 123, Vilnius.

REGISTRACIJA Į NEMOKAMĄ PRISTATYMĄ BŪTINA: https://soulaction.lt/artimiausi-ivykiai/mmm-eq2019/

Turite klausimų, susisiekite: [email protected] arba +370 612 34658

Iki malonaus susitikimo ir naujų atradimų!

„SoulACTION“ ir “Moters Magijos Mokyklos” komanda
www.soulaction.lt

DAUGIAU