“Empti”

“Empti”

Stilius: pop
Bilieto kaina: 30lt išankstiniai bilietai. Renginio dieną: 40lt
Bilietus platina TIKETA http://www.tiketa.lt/grupes_empti_koncertas_33928
Durys: 20:00
Koncerto pradžia: 22:00

EMPTI

1993 m. susikūrusi grupė EMPTI daug kartų keitė savo sudėtį. Iš pradžių grupę sudarė Kristijonas Karinauskas, Darius Siaurusevičius-Pianinas ir Paulius Kilbauskas. 1997 metais prie „Empti” prisijungė Glebas Vaščenko ir Darius Janušonis (iš grupės „Bix”). Tokia EMPTI grojo dvejus metus, paskui išsiskirstė.

Po kurio laiko prie Pauliaus ir Pianino prisijungė Giedrė Vitkauskaitė, buvusi grupių „Sumerland” ir „Dogbones” narė, į grupę grįžo Darius Janušonis.

1999 metais pasirodė albumas „Estrada”. 2000 m. grupė skynė laurus „Radiocentro” ir „Bravo” apdovanojimuose.

Vėliau grupėje prasidėjo krizė. Ją lydėjo buvusio grupės nario Kristijono Karinausko ir klavišininko Dariaus Janušonio mirtys.

2001 metais, kai išėjo albumas „Cunami”, Empti beliko dviese – Paulius ir Giedrė. Būtent jie sukūrė visiems puikiai pažįstamas dainas „Gera mylėtis”, „Muzika”, „Diskoteka”, „Saloje”, „Pabandyk”.

2009 m. grupė EMPTI nusprendė tęsti muzikavimą. Surengė anšlaginį pasirodymą Vilniuje, klubo „House of Music” scenoje. Bene tituluočiausiai Lietuvos grupei „Empti” nusibodo šluostyti dulkes nuo daugybės „Bravo” bei „Radiocentro” apdovanojimų statulėlių. Muzikantai džiaugėsi, kad savo vardą vėl išvydo „Apdo2009″ nominacijose. Grupė sugrįžo naujiems laimėjimams.

Kiek netikėtai paskelbę apie savo sugrįžimą, muzikantai nudžiugino EMPTI pasiilgusius gerbėjus. Netrukus po grupės sugrįžimo, radijo stotis pasiekė singlai „Don’t miss the party” , „4 milimetrai”, „Tu man” .

Grupė EMPTI rugsėjo 10 d. pristatė savo rinktinį albumą „Fermata”. Kolektyvo nariai atskleidė geriausių dainų albumo pavadinimo – „Fermata” – reikšmę. Remiantis žodynais, muzikinis terminas fermata – tai ženklas, žymintis, kad reikia pailginti garso arba pauzės trukmę.

„O mums fermata reiškia tą užlaikytą natą su mintimi, kad po jos vėl laukia kažkas nežinomo,” – pavadinimą aiškina vokalistė Giedrė.

„Fermata” – tai 1993 metais susikūrusios grupės geriausių dainų ir prisiminimų rinktinis albumas su keturiomis naujomis, dar niekur neišleistomis dainomis. „Šis albumas – ir tiems, kurie nori prisiminti, ir tiems, kurie tik dabar atrado EMPTI”, – apibendrina Giedrė.

„Fermatoje” galima rasti tiek ankstesnių dainų, tokių kaip „Pabandyk”, „Gera mylėtis”, „Saloje”, tiek naujausius kūrinius „Tu man”, „4 milimetrai”.

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496
club@tamsta.com

DAUGIAU