Empti

Empti

Stilius: pop

Kaina: 30lt

1993 m. susikūrusi grupė „Empti” daug kartų keitė savo sudėti. Iš pradžių grupę sudarė Kristijonas Karinauskas, Darius Siaurusevičius-Pianinas ir Paulius Kilbauskas. 1997 metais prie “Empti” prisijungė Glebas Vaščenko ir Darius Janušonis (iš grupės “Bix”). Tokia Empti grojo dvejus metus, paskui išsiskirstė. Po kurio laiko prie Pauliaus ir Pianino prisijungė Giedrė Vitkauskaitė, buvusi grupių “Sumerland” ir “Dogbones” narė, į grupę grįžo Janušonis.
1999 metais pasirodė albumas “Estrada”. 2000 m. grupė skynė laurus “Radioacentro” ir “Bravo” apdovanojimuose.
Vėliau grupėje prasidėjo krizė. Ją lydėjo buvusio grupės nario Kristijono Karinausko ir klavišininko Janušonio mirtys.
2001 metais, kai išėjo albumas “Cunami”, Empti beliko dviese – Paulius ir Giedrė. Būtent jie sukūrė visiems puikiai pažįstamas dainas „Gera mylėtis” , „Muzika” , „Diskoteka” , „Saloje” , „Pabandyk” 

2009 m. grupė “EMPTI” nusprendė tęsti muzikavimą, Surengė anšlaginį pasirodymą Vilniuje, “House of Music” scenoje. Bene tituluočiausiai Lietuvos grupei „Empti” nusibodo šluostyti dulkes nuo daugybės „Bravo” bei „Radiocentro” apdovanojimų statulėlių, ir džiaugėsi, kad savo vardą vėl išvydo “Apdo2009” nominacijose. Grupė sugrįžo naujiems laimėjimams. Kiek netikėtai paskelbę apie savo sugrįžimą, muzikantai nudžiugino “Empti” pasiilgusius gerbėjus Netrukus po grupės sugrįžimo radijo stotis pasiekė tokie singlai kaip “Don’t miss the party” , “4 milimetrai” , „Tu man” .
Grupė EMPTI rugsėjo 10 d. pristatė savo rinktinį albumą „Fermata”. EMPTI nariai atskleidė geriausių dainų albumo pavadinimo reikšmę – „Fermata”. Remiantis žodynais, muzikinis terminas fermata – tai ženklas, žymintis, kad reikia pailginti garso arba pauzės trukmę. „O mums fermata reiškia tą užlaikytą natą su mintimi, kad po jos vėl laukia kažkas nežinomo,” – pavadinimą aiškinjo ir paslapčių dar neišdavė vokalistė Giedrė.

 

Staliuku rezervacija:
I-V 10.00 – 19.00val Tel.: (8-5)2124498, 861156496 arba e-mailu: [email protected]
III-VI nuo 17val. Tel.: 869836121, 861688300

  

DAUGIAU