Eneagrama

Eneagrama

Daugybė žmonių pasaulyje naudojasi Eneagrama. Amerikoje Eneagrama studijuojama verslo mokyklose ir universitetuose.
Pagaliau ir Lietuvoje galima išsamiai susipažinti su Eneagrama (graik. ennea – devyni, grama – figūra) – visame pasaulyje didžiausio pripažinimo sulaukusia asmenybės tipologija bei žmogaus transformacijos modeliu, unikalia senovės sufijų mokymo ir klasikinės psichoanalizės sinteze. Šiandien savo veikloje Eneagramos modelį sėkmingai taiko: Avon Products, Boeing Corporation, General Motors, Toyota, Procter & Gamble, Reebok, Motorola, Sony, Coca Cola ir daugelis kitų įmonių.
Tyrinėjant Eneagramą nagrinėjami devyni pagrindiniai asmenybės tipai, jų pasąmonės troškimai ir baimės, bei kaip tai verčia juos elgtis visose gyvenimo srityse: tarpusavio santykiuose, karjeroje, finansuose, asmeniniame tobulėjime ir šeimoje. Kaip kiekvienas asmenybės tipas elgiasi skirtingose stresinėse situacijose ir kokios yra jo stipriosios ir silpnosios pusės. Taip pat, kaip naudojant Eneagrabą galima optimizuoti savo komandos darbą ir užtikrinti efektyvų tarpusavio bendravimą.
Sužinoti daugiau apie Eneagramą bei neįtikėtinas jos taikymo galimybes galite prisijungę prie tiesiogiai transliuojamo seminaro su Daiva Vietriniene vasario 19 d. 19 val. per www.webseminarai.lt.

DAUGIAU