“ENEOS 1000 km lenktynės”

“ENEOS 1000 km lenktynės”

Liepos 16 – 18 dienomis Palangoje vyks didžiausias lenktynių festivalis Rytų Europoje – ENEOS 1000 km lenktynės.ENEOS 1000 km lenktynės unikalios savo programa, kadangi nuo ketvirtadienio prasidėjęs renginys tęsiasi iki pat šeštadienio vakaro. Jau varžybų atidarymas Vytauto g., kur kartu vyksta ir „Blue Sheep Super Sprint“ lenktynės, pritraukia tūkstančius žiūrovų. Iš karto po atidarymo veiksmas keliasi į trasą Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirtoje. Tai unikali trasa Baltijos šalyse, nes sportininkai lenktyniauja bendrojo naudojimo keliais, kurie tampa lenktynių trasa tik savaitei.

Siūlome lenktynes stebėti VIP klube.

VIP bilietas Jums suteikia:nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje palikę savo automobilį, VIP shuttle automobiliu būsite nuvežti iki  lenktynių VIP zonos;  renginio metu ar pasibaigus jam šiuo automobiliu galėsite grįžti atgal iki aikštelės, kurioje stovi Jūsų automobilis.patekimą į atskirą VIP zoną bei VIP klubą, kuris užtikrina geresnį lenktynių matomumą (transliacija TV ekranuose).patekimą į šeštadienio Grid Walk, kur Jūs iš arti galėsite pamatyti visus lenktynių dalyvius prieš startą išsirikiavusius lenktynių trasoje prieš starto liniją. Tai vienintelis būdas pamatyti tikrą priešstartinį jaudulį ir visus automobilius, komandas, mechanikus ir lenktynininkus besiruošiančius lenktynių startui. 

Svarbu: Bilietas galioja 3 renginio dienoms.Pateikus šį bilietą renginio darbuotojai įteiks Jums leidimą. Vienintelė VIP leidimų išdavimo vieta yra aikštelėje S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, kuri pažymėta plane. Leidžiamos zonos:VIP zona, lenktynių klubas, pramogų/koncertų zona, Paddock zona Zonos į kurios nepatenkama:Pitlane zona.

DAUGIAU