Erica Jennings – “Istorijos iš Niujorko”

Erica Jennings – “Istorijos iš Niujorko”

Metų pradžioje atlikėja Erica Jennings buvo paskelbta Geriausia šalies atlikėja „M.A.M.A.“ apdovanojimuose, o metų pabaigoje Vilniuje ji surengs kol kas didžiausią savo karjeroje solinį pasirodymą. Tačiau visai ne dydis čia svarbu – žiūrovų lauks pirmasis tokio lygio teatralizuotas koncertas Lietuvoje.

 

„Šis koncertas žymi naują mano asmeninės kelionės etapą. Kai pradėjau solinę karjerą, žiūrovams norėjau atverti sielą, parodyti savo nuoširdumą, talentus ir netobulumus. Dabar noriu pademonstruoti savo, kaip moters ir kaip atlikėjos brandą, įvairiapusiškumą ir tvirtybę. Po motinystės pertraukos į sceną sugrįžtu kaip niekad stipri – kartu su koncerto meno vadove Dalia Ibelhauptaite ir režisieriumi Gediminu Šeduikiu sustygavome ypatingą muzikinį spektaklį, kuris ne tik parodys mano kūrybos įvairiapusiškumą, bet ir atskleis, kaip iš tiesų pasiekiama sėkmė“, – sakė atlikėja.

 

Pasirodymas, kurį režisuoja sudėtingais ir amą atimančiais pastatymais garsėjanti „Vilnius City Opera“ komanda, žiūrovus supažindins su ryškiausiomis Ericos asmenybės pusėmis. Dviejų dalių renginys sulies naująsias Ericos dainas kartu su metų pradžioje jos įrašytu džiazo albumu, o scenoje vyksiantis spektaklis pasakos apie jaunos merginos atkaklumą ir kelią svajonių link.

 

Originaliai, jausmingai, mistiškai ir kerinčiai – taip burtus publikai skleis geriausia šalies atlikėja.

 

 

Erica Jennings kviečia ne tik stebėti pasirodymą, bet ir įvertinti kaip atrodo koncerto užkulisiai. Ir šįkart tai – ne iš kruopščiai surežisuotų nuotraukų. Kiekvienas norintis galės iš anksto pamatyti prieš koncertą vyksiančią repeticiją.

 

Specialūs “Insider” bilietai, jų turėtojams suteiks asmeninį turą po užkulisius, galimybę stebėti koncerto repeticiją, užduoti asmeninius klausimus Ericai ir gyvai pamatyti kaip ruošiami tokio masto reginiai. “Mes siekiame parodyti tai, kas dar nematyta, o tada ir pagalvojome – kodėl gi neatskleidus kaip atrodo pramogų organizavimo virtuvė?”, – džiaugėsi E. Jennings.

DAUGIAU